Ryanair Ryanair news

crs83

Member
Μηνύματα
47
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Bologna
HELP!

Παιδιά είχα κλείσει για Ρώμη 17-2 με την ryanair. Αλλα αρρώστησα και μάλλον θα το αναβάλω. Είδα ότι θέλει 50 ευρώ το άτομο για αλλαγη ημερομηνιών. Παίζει αν τους παρω και τους πω ότι λογω υγειας κάνω την αλλαγη να δεχτούν να γίνει η αλλαγη δωρεαν?
Από την αλλη σκέφτομαι πλεον για μαρτιο και με τις τιμες που υπαρχουν συμφερει πιο πολυ να κλεισω καινουριο εισητηριο παρα να πληρωσω 50 ευρω για την αλλαγή.
Τι να κάνω???
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Παίζει αν τους παρω και τους πω ότι λογω υγειας κάνω την αλλαγη να δεχτούν να γίνει η αλλαγη δωρεαν?
Αν το καταφέρεις αυτό το πράγμα γράψε ένα μήνυμα μετά εδώ πέρα. Εγώ λέω πάντως πως δεν υπάρχει καμιά πιθανότητα για κάτι τέτοιο με βάσει την μέχρι τώρα εμπειρία μου από αυτά που έχω διαβάσει.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Αν το καταφέρεις αυτό το πράγμα γράψε ένα μήνυμα μετά εδώ πέρα. Εγώ λέω πάντως πως δεν υπάρχει καμιά πιθανότητα για κάτι τέτοιο με βάσει την μέχρι τώρα εμπειρία μου από αυτά που έχω διαβάσει.
Μα γιατί το λες αυτό? εγώ πιστεύω ότι η ράιαν θα δείξει την κατανόηση που πρέπει σε αυτή την περίπτωση...:D
 
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΔΡΙΤΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ριο
Αυριο πεταω για Βουδαπεστη απο skg αλλα κατι προεκυψε πριν απο λιγο και μαλλον δεν θα μπορεσω να φυγω.Ξερει κανεις αν και ηδη εχω κανει το τσεκ ιν αν μπορω να παρω πισω τα χρηματα απο τα εισητηρια;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Ξερει κανεις αν και ηδη εχω κανει το τσεκ ιν αν μπορω να παρω πισω τα χρηματα απο τα εισητηρια;
O ίδιος ο Ο' Λίρι να ήσουνα, χρήματα πίσω απ' τη Ryanair δεν παίρνεις, είναι θέμα αρχής!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Παιδιά είχα κλείσει για Ρώμη 17-2 με την ryanair. Αλλα αρρώστησα και μάλλον θα το αναβάλω. Είδα ότι θέλει 50 ευρώ το άτομο για αλλαγη ημερομηνιών. Παίζει αν τους παρω και τους πω ότι λογω υγειας κάνω την αλλαγη να δεχτούν να γίνει η αλλαγη δωρεαν?
άμα το καταφέρεις αύτο, μάρτυρες όλο το φόρουμ, δε θα ξαναπιώ μπύρα μέχρι την Κυριακή του Πάσχα

Άσε, ας μην περιγράψω καλύτερα τί διαστάσεων βαλίτσα χρειάζομαι για 4 μέρες...(δεύτερη τσαντούλα, δεύτερα παπούτσια, δεύτερο πανωφόρι, κ.λ.π.) Το να χωρέσω ρούχα που δεν είναι καλοκαιρινά σε αυτές τις διαστάσεις μου μοιάζει σαν επικίνδυνη αποστολή...
τα παραλές, τα μποτάκια τα φοράς στην πτήση, πετάς τα καλά εκεί μέσα, 2 με 3 τ σιρτ, ενα καλό για έξω, 2 τζιν κι ένα καλό παντελόνι

Εμεις κλεισαμε 6 ως 10 Απριλιου! Οσοι κλεινετε να βγαλετε μια προπληρωμενη καρτα (π.χ. απο πειραιως) preipaid mastercard και δεν πληρωνετε τιποτα παραπανω! Ετσι κι αλλιως χρειαζεται και για μελλοντικες πτησεις με την ryanair! Βαλιτσα μπορειτε να παρετε χειραποσκευη με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ και να βαλετε τα απαραιτητα για 4 νυχτες! Τσεκ ιν εννοειται θα κανετε απο πιο πριν οποτε παλι δεν πληρωνετε τιποτα! Δεν ειναι κατι δυσκολο!
επιτέλους, μάλιασε η γλώσσα μου :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom