Ryanair Ryanair news

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
αν δεν προκειται για τραγικο λαθος μαλλον πλεον συγκρινουμε πορτοκαλια με πορτοκαλια. Μπορει καποια να ειναι περισσοτερο σαπια αλλα και τα δυο πλεον σαν πορτοκαλια αυτο χαρακτηριζονται.
Ότι νάναι... εγώ μίλησα για ναύλα, εσύ μιλάς για εταιρίες... γράψε ότι θες αλλά τουλάχιστον μην κάνεις παράθεση σε άσχετα πράγματα...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Από 7 Σεπτεμβρίου γίνεται αυτό από ότι είδα.
Από 7 Σεπτεμβρίου έχει διπλές πτήσεις Τρίτη Κυριακή. Αργότερα αλλάζει σε Παρασκευή Κυριακή και τις πηγαίνει και απογευματινές ώρες.

Πάντως για ένα περίεργο λόγω δεν μου εμφανίζει καμία πτήση προς όλους τους προορισμούς από νοέμβριο και μετά είτε από ΘΕσσαλονίκη είτε από Αθήνα,ενώ μέχρι χθες κανονικά.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ε ναι και εμένα μου το έκανε αυτό και μετά το πήγα εβδομάδα εβδομάδα από τους προηγούμενους μήνες και μου εμφάνισε.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μικρή μείωση κερδών.Μάλλον δεν πρέπει να επηρεάσει τις προσφορές:rolleyes-80:

http://www.naftemporiki.gr/finance/story/808642/ryanair-meiosi-kerdon-gia-proti-fora-stin-5etia
Επηρεασε σοβαρα το προγραμμα των πτησεων που μειωθηκαν οι προορισμοι μετα απο πολλα χρονια..
http://www.anna.aero/2014/05/13/ryanair-more-routes-dropped-this-summer-than-added/
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Προστεθηκε κ 2η πτηση ημερησιως για Bergamo απο Αθηνα..χειμωνα..κι οποιος αντεξει..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
περίμενε να δω πως θα είναι καλοκαίρι και αν μου αρέσει θα πάω και χειμώνα :xalara:

δώσε στο λαό φθηνό ναύλο ...................
Χειμωνα στον ιταλικο βορρα? Ουτε τσαμπα..(πλην Αλπεων εννοειται..)
για χειμωνα κοιτα Ρωμη. Μονο 8-10 πτησεις την ημερα θα εχει..η δε Ραιαν αρχισε να πουλαει ακριβα τις 2 ημερησιες της. Απο 52..
(δεχομαι κ στοιχημα ποιος θα αποχωρησει πρωτος. Ψηφιζω Ευκολη..)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.776
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom