Ryanair Ryanair news

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.780
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
εχθές έκλεισα με χρεωστική της Πειραιώς από το κινητό μου .
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Μια χαρα κλεινεις απο το site. Πειραιως και Eurobank Debit visa και Mastercard. Δοκιμασμενα
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Η ανακοίνωση πάντως για την δυνατότητα αγοράς εισιτηρίων από το αεροδρόμιο δεν βγήκε ακόμη.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.205
Έβγαλε προσφορά η Ryanair με 25% έκπτωση για ορισμένα δρομολόγια και κρατήσεις μέχρι την Δευτέρα τα μεσάνυχτα.(πχ.Θεσσαλονίκη-Ρώμη από 30 ευρώ πάνε έλα)

Παρεμπιπτόντως έχω μια κάρτα από την τράπεζα Πειραιώς για αναλήψεις από το ΑΤΜ που είναι και VISA ταυτόχρονα και την δέχτηκε κανονικά:)
 

kistos

Member
Μηνύματα
13
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αμερική
Καλησπέρα σε όλους. Ενδιαφέρομαι για πτήση στη Βαρκελώνη (Χιρόνα) από τη Θεσσαλονίκη στο διάστημα των Χριστουγέννων. Όπως βλέπω στο σάιτ τη Ryanair δεν υπάρχουν διαθέσιμες πτήσεις. Γνωρίζετε αν πρόκειται να βγουν αργότερα ή δεν υπάρξουν καθόλου;
 
Μηνύματα
31
Likes
7
Γεια σας,

Έχω μια απορία σχετικά με την ryanair.

Έχω κλείσει ένα εισιτήριο πριν 2-3 μήνες και θέλω τώρα να κλείσω και μια βαλίτσα μέχρι 15 κιλά. Η βαλίτσα που παραδίδουμε δεν έχει όρια στις διαστάσεις σωστά; (οπως η χειροαποσκευση) μια κανονική βαλίτσα οπως αυτες που δίνουμε στην Α3 είναι ΟΚ;

Αφού κλείσω την βαλίτσα και εκτυπώσω την κάρτα επιβίβασης.
Την βαλίτσα στην Ryanair που την παραδίδω; όπως στις άλλες εταιρείες ή στην έξοδο; (ακούγεται χαζή ερώτηση αλλα δεν έχω ξαναπετάξει με Ryanair και με τόσα που ακούω λέω να προφυλακτώ :p )
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.812
Γεια σας,

Έχω μια απορία σχετικά με την ryanair.

Έχω κλείσει ένα εισιτήριο πριν 2-3 μήνες και θέλω τώρα να κλείσω και μια βαλίτσα μέχρι 15 κιλά. Η βαλίτσα που παραδίδουμε δεν έχει όρια στις διαστάσεις σωστά; (οπως η χειροαποσκευση) μια κανονική βαλίτσα οπως αυτες που δίνουμε στην Α3 είναι ΟΚ;

Αφού κλείσω την βαλίτσα και εκτυπώσω την κάρτα επιβίβασης.
Την βαλίτσα στην Ryanair που την παραδίδω; όπως στις άλλες εταιρείες ή στην έξοδο; (ακούγεται χαζή ερώτηση αλλα δεν έχω ξαναπετάξει με Ryanair και με τόσα που ακούω λέω να προφυλακτώ :p )
Ακολουθείς την ίδια διαδικασία παράδοσης αποσκευής στα γκισέ της Ryanair όπως και με όλες τις άλλες εταιρείες
http://www.ryanair.com/gr/terms-and-conditions/regulations-checkedbaggage/
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Εχω και εγώ μια απορία που μου ήρθε τώρα ψάχνοντας πτήσεις για την Πόλη, υπάρχει κάποιος λόγος που δεν πετάει η ράιαν στην Τουρκία? γιατί το Μαρόκο π.χ ή το Ισραήλ που πετάει ούτε περισσότερους τουρίστες έχουν (νομίζω) ούτε περισσότερο ευρωπαικές χώρες είναι (είμαι σίγουρος).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom