Ryanair Ryanair news

kostasz3

Member
Μηνύματα
12
Likes
13
Κλεισαμε εισητηρια για Ρώμη στις αρχες Αυγούστου αλλα με αυτα που διαβάζω για τις απεργίες αγχώθηκα :(
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Σε περιπτώσεις ακυρώσεων/ καθυστερησεων, δικαιουται ο επιβατης καποοα αποζημίωση ή θεωρείται ανωτέρα βία?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.922
Likes
40.751

patsman

Member
Μηνύματα
191
Likes
523
Θεσσαλονίκη-Ζάγκρεμπ τέλος από τα τέλη Οκτώβρη. Μας ακύρωσαν μόνο την επιστροφή που θα γινόταν στις 31 του μηνός. Η μετάβαση δεν ακυρώθηκε, οπότε θα δούμε αν έχουμε άλλη επιλογή.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Τέλος εποχής......

Αναζήτηση νέας γενιάς εταιρειών πλέον να κάνουν εύκολη τη μετακίνηση μας..

Η Ryanair προειδοποιεί: «Τέλος τα εισιτήρια των 10 ευρώ»
Στην ουσία 10€ δεν είναι ποτέ γιατί θα βάλεις χειραποσκευή, θέση και priority.....αλλά μήπως είναι και αυτό μάρκετιγκ από αυτά που μας έχει συνηθίσει η ryan ? Το μέλλον θα δείξει.....
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.552
Likes
12.597
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Στην ουσία 10€ δεν είναι ποτέ γιατί θα βάλεις χειραποσκευή, θέση και priority.....αλλά μήπως είναι και αυτό μάρκετιγκ από αυτά που μας έχει συνηθίσει η ryan ? Το μέλλον θα δείξει.....
Διαφωνώ....για ένα 3μερο είσαι μια χαρά με ένα μπακπακ, και για θέση ούτε συζήτηση! Προσωπικά έχω ταξιδέψει πολλές φορές με εισιτήριο 10-20 ευρώ. Αλλά ή αύξηση στους ναύλους ήταν αναμενόμενη...ως συνήθως θα εκμεταλλευόμαστε επί μέρους προσφορές.
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
375
Διαφωνώ....για ένα 3μερο είσαι μια χαρά με ένα μπακπακ, και για θέση ούτε συζήτηση! Προσωπικά έχω ταξιδέψει πολλές φορές με εισιτήριο 10-20 ευρώ. Αλλά ή αύξηση στους ναύλους ήταν αναμενόμενη...ως συνήθως θα εκμεταλλευόμαστε επί μέρους προσφορές.
Δεν έχω ταξιδέψει ποτέ χωρίς χείραποσκευη. Πιστεύω όμως ότι προσφορές θα υπάρχουν. Τα αεροπλάνα πρέπει α γεμίζουν για να συμφέρουν να πετάνε.....
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Διαφωνώ....για ένα 3μερο είσαι μια χαρά με ένα μπακπακ, και για θέση ούτε συζήτηση! Προσωπικά έχω ταξιδέψει πολλές φορές με εισιτήριο 10-20 ευρώ. Αλλά ή αύξηση στους ναύλους ήταν αναμενόμενη...ως συνήθως θα εκμεταλλευόμαστε επί μέρους προσφορές.
10-20€ πήγαινε ελα η μόνο πήγαινε;
Ρωτάω γιατί σπάνια έβρισκες κ για τις δύο διαδρομές με 10€ εισιτήριο;
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.552
Likes
12.597
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
10-20€ πήγαινε ελα η μόνο πήγαινε;
Ρωτάω γιατί σπάνια έβρισκες κ για τις δύο διαδρομές με 10€ εισιτήριο;
έχω ταξιδέψει και με 10 ευρώ πήγαινε έλα! σπάνια βέβαια....αρκετές φορές με ναύλο γύρο στα 20-30 ευρώ και για τις 2 διαδρομές. Και μόνο με σακιδιάκι χωρίς προτεραιότητα. Και είμαι πολύ πιο ευκίνητη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.526
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom