Ryanair RYANAIR

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Tα πάντα!!!
Μέχρι και τι χρώμα βρακί φοράει ο πιλότος..... (ροζ)
 

kokolaki

Member
Μηνύματα
74
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ηράκλειο
Το μόνο που γνωρίζω είναι ότι σε 1 εβδομάδα πετάω..

Όχι???
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
πρόκειται για μιας από τις μεγαλύτερες αεροπορικές εταιρείες στην Ευρώπη (ίσως η μεγαλύτερη εταιρεία χαμηλού κόστους της Ευρώπης)
 

travel story

Member
Μηνύματα
126
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!!
πρόκειται για μιας από τις μεγαλύτερες αεροπορικές εταιρείες στην Ευρώπη (ίσως η μεγαλύτερη εταιρεία χαμηλού κόστους της Ευρώπης)

αρα την εμπιστευομαστε????
βαζω διαφορες ημερομηνιες για φρανκφουρτη,αλλα μου βγαζει συνεχεια οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα εισιτηρια....:roll:
 

josephine

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Με την εν λόγω εταιρία έχω πετάξει 2 φορές και έχω ορκιστεί να μην πετάξω ξανά. Την πρώτη ήταν από Montpellier- Frankfurt και νόμιζα ότι το σάπιο αεροπλάνο θα πέσει και τη δεύτερη Barcelona-Manchester όπου είχαμε καθυστέρηση 3 ώρες. Βλέπετε 2 πολυμελείς οικογένειες ευγενέστατων εγγλέζων αποφάσισαν ότι θέλουν να κατέβουν από το αεροπλάνο λίγο πριν απογειωθούμε γιατί είδαν λέει 2 άραβες να κάνουν περίεργες χειρονομίες. Σαν αποτέλεσμα κατεβήκαμε όλοι από το αεροπλάνο, έβγαλαν όλες τις βαλίτσες, έβαλαν τα σκυλιά μέσα και αφού βεβαιώθηκαν ότι στο αεροπλάνο δεν υπήρχε βόμβα ή κάτι ανάλογο, τα ξαναφόρτωσαν όλα και φύγαμε. Οι δύο οικογένειες βέβαια αρνήθηκαν να ξαναμπουν στο αεροπλάνο μετά το σοκ και οι καημένοι οι άραβες θα έφευγαν με την επόμενη πτήση για λόγους ασφαλείας!

Ένα δράμα, βέβαια πολύ φίλοι μου συνεχίζουν να ταξιδεύουν με τη ryanair, εγώ απλά προτιμώ να πληρώσω κάτι παραπάνω!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
τη δεύτερη Barcelona-Manchester όπου είχαμε καθυστέρηση 3 ώρες. Βλέπετε 2 πολυμελείς οικογένειες ευγενέστατων εγγλέζων αποφάσισαν ότι θέλουν να κατέβουν από το αεροπλάνο λίγο πριν απογειωθούμε γιατί είδαν λέει 2 άραβες να κάνουν περίεργες χειρονομίες. Σαν αποτέλεσμα κατεβήκαμε όλοι από το αεροπλάνο, έβγαλαν όλες τις βαλίτσες, έβαλαν τα σκυλιά μέσα και αφού βεβαιώθηκαν ότι στο αεροπλάνο δεν υπήρχε βόμβα ή κάτι ανάλογο, τα ξαναφόρτωσαν όλα και φύγαμε. Οι δύο οικογένειες βέβαια αρνήθηκαν να ξαναμπουν στο αεροπλάνο μετά το σοκ και οι καημένοι οι άραβες θα έφευγαν με την επόμενη πτήση για λόγους ασφαλείας!
Καλά, δε φταίει η εταιρία που οι Άγγλοι ''είδαν'' τους άραβες και τις...''περίεργες'' κινήσεις. Όπως λες οι καημένοι ήσασταν οι υπόλοιποι επιβάτες και οι Άραβες...
 

aiolos

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτσι
Μην το σκέφτεσαι... πέτα!!!!!!!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Την πρώτη ήταν από Montpellier- Frankfurt και νόμιζα ότι το σάπιο αεροπλάνο θα πέσει και τη δεύτερη Barcelona-Manchester όπου είχαμε καθυστέρηση 3 ώρες.
Σάπιο αεροπλάνο η Ryanair; Περίεργο αν σκεφτεί κανείς ότι έχει το νεότερο στόλο στην Ευρώπη (~3 χρόνια μέσος όρος)...
 

vdeverak

Member
Μηνύματα
46
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
δεν εχω ταξιδεψει,αλλα φιλος που εκανε εσωτερικη πτηση στην Βρετανια μου περιεγραψε σκηνες ιδιες με την josephine :D
πριν 1-2 χρονια βεβαια...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ένα δράμα, βέβαια πολύ φίλοι μου συνεχίζουν να ταξιδεύουν με τη ryanair, εγώ απλά προτιμώ να πληρώσω κάτι παραπάνω!!!
συμφωνώ απόλυτα εκτός από το οικονομικό. όχι κατι παραπάνω. στις περισσότερες περιπτώσεις πολλά πολλά παραπάνω. έκλεισα πτηση με 7Ε κ 16 η επιστροφή. εταιρεία της γραμμής το έδινε 180.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom