Ryanair RYANAIR

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Μηνύματα
167
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Δενν πάμε ...έχουμε μωρά.
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗ
Μια ερώτηση έστω και κουραστική ίσως με το online check in τι πρέπει να κάνω ακριβώς.... αυτό σημαίνει ότι δεν περνάω απο έλεγχο.....με την βαλίτσα?
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
γιατί δοκιμάζοντας να βρω διάφορες πτήσεις από τον Βόλο, δε μου βγάζει καμμία?? το ίδιο κι από Κώ. Μόνο από τη Θεσ/νικη μου βγάζει πρόγραμμα πτήσεων...
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.422
γιατί δοκιμάζοντας να βρω διάφορες πτήσεις από τον Βόλο, δε μου βγάζει καμμία?? το ίδιο κι από Κώ. Μόνο από τη Θεσ/νικη μου βγάζει πρόγραμμα πτήσεων...

Απο Νοέμβριο μέχρι Απρίλιο δεν λειτουργούν ίσως στα συγκεκριμένα αεροδρόμια ....είναι καλοκαιρινά φρούτα....
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Μια ερώτηση έστω και κουραστική ίσως με το online check in τι πρέπει να κάνω ακριβώς.... αυτό σημαίνει ότι δεν περνάω απο έλεγχο.....με την βαλίτσα?
Απο Νοέμβριο μέχρι Απρίλιο δεν λειτουργούν ίσως στα συγκεκριμένα αεροδρόμια ....είναι καλοκαιρινά φρούτα....

Πολύ κρίμα τότε...Άρα εμείς από την Πάτρα, αν θέλουμε κάτι πολύ οικονομικό του τύπου Rynair, πρέπει να φτάσουμε στη Θεσ/νικη. Αλλιώς, καταφεύγουμε (για ακόμα 1 φορά) στο Ελ.Βελ....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Παίρνεις το πλοίο για Ιταλία και μετά από έξι ώρες σταματάς Κέρκυρα. Από εκεί το καλοκαίρι έχει πολύ καλές προσφορές (ειδικά για Σκανδιναβικές πόλεις).

Και δεν είναι καθόλου δύσκολο, φαντάσου ότι κάποιοι φτάνουν μέχρι τη Σόφια και την Πόλη για να πετάξουν εξωτερικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom