Scandinavian Airlines SAS AIRLINES

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Αν η πτήση έχει κωδικό κράτησης απο την Aegean, λογικο δν είναι να μην δέχεται αυτό τον κωδικό στο σύστημα της SAS?
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
αρα?
ουτε η αιγαιου μου κανει ον λαιν τσεκ ιν γιατι η πτηση ειναι της sas (δεν εχω καποιον κωδικο κρατησης απο sas)
οποτε κανουν τσεκ ιν στο αεροδρομιο?
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Ναι εννοείται. Πανε κανονικά στον γκισέ της SAS στο αεροδρόμιο και νομίζω δν χρειάζεται καν το χαρτί της κράτησης. Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος ανησυχίας :)
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Σ ευχαριστω πολυ!!!
(να πετουσα εγω δεν θα ειχα τοσο ανχος...οι γονεις μου πετανε, να δουν την αδερφη που σπουδαζει πανω :D)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τελικά τι έγινε????
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
No surprise... Τα οικονομικά της εταιρείας είναι χάλια, κόβουν από όπου βρουν, στις πτήσεις δε δίνουν ούτε υγρά μαντηλάκια, ακόμα και στις υπερατλαντικές.

Σε συνομιλία που είχα με το πλήρωμα σε πτήση Κοπεγχάγη-Λος Άντζελες προ 20μερου, μου είπαν ότι αντί για 8 άτομα που είναι κανονικά, βάζουν 6 και αντί για 2 διανυκτερεύσεις, τους δίνουν μόνο 1... Να έχεις κάνει 12ωρη πτήση με μηδέν ξεκούραση λόγω μειωμένου προσωπικού, να φτάνεις στο προορισμό 14:00 και να πρέπει να είσαι 11:00 την επόμενη μέρα στο αεροπλάνο για άλλη μια 12ωρη πτήση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom