Scoot Scoot Airlines - Αθήνα Σιγκαπούρη

MarSim

Member
Μηνύματα
163
Likes
142
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Νεα Υόρκη,Περού
Παιδιά, το σημείωσα τότε που έψαχνα για να ξέρω πότε συμφέρει να κλείσω για Ασία. Βασικά, έστειλα email στον εαυτό μου για να μη χαθεί η πληροφορία. :icon_redface: Φυσικά, μιλάμε για προcovid εποχή:


19/8/2019:

Η Scoot έβγαλε προσφορά 140 ευρώ / διαδρομή (για Σιγκαπούρη, Πουκέτ κτλ)
Ουσιαστικά, ήταν προσφορά 25% αλλά έπρεπε να τα κλείσεις 19-29 Αυγούστου.
Για συγκεκριμένες ημερομηνίες ή ανοιχτές μέχρι κάποιο όριο;
Γενικά όσες πληροφορίες μαζεύουμε καλό είναι.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Για συγκεκριμένες ημερομηνίες ή ανοιχτές μέχρι κάποιο όριο;
Γενικά όσες πληροφορίες μαζεύουμε καλό είναι.
Είχε πολύ συγκεκριμένη και καλή πολιτική προσφορών.
Κατ' αρχάς με την εγγραφή σου στο site και μόνο, σου στέλνει στα γενέθλια σου κουπόνι εκπτωτικής αξίας 15%-25%, το οποίο αν θυμάμαι καλά μπορείς να το αξιοποιήσεις κάποιους μήνες μετά.
Επίσης δύο φορές το χρόνο έτρεχαν μεγάλες προσφορές έκπτωσης 25%-40%, συνήθως η μεγαλύτερη απ' αυτές το καλοκαίρι, μεταξύ Ιουλίου - Αυγούστου. Με μια τέτοια προσφορά όπως προαναφέρθηκε έκλεισα κι εγώ με 40% έκπτωση.
Ας επανέλθουν οι πτήσεις με το καλό (δε ξέρω αν θα γίνει μέσα στο 21) και βλέπουμε, ελπίζοντας η εταιρεία να κρατήσει την ίδια πολιτική.
 

MarSim

Member
Μηνύματα
163
Likes
142
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Νεα Υόρκη,Περού
Είχε πολύ συγκεκριμένη και καλή πολιτική προσφορών.
Κατ' αρχάς με την εγγραφή σου στο site και μόνο, σου στέλνει στα γενέθλια σου κουπόνι εκπτωτικής αξίας 15%-25%, το οποίο αν θυμάμαι καλά μπορείς να το αξιοποιήσεις κάποιους μήνες μετά.
Επίσης δύο φορές το χρόνο έτρεχαν μεγάλες προσφορές έκπτωσης 25%-40%, συνήθως η μεγαλύτερη απ' αυτές το καλοκαίρι, μεταξύ Ιουλίου - Αυγούστου. Με μια τέτοια προσφορά όπως προαναφέρθηκε έκλεισα κι εγώ με 40% έκπτωση.
Ας επανέλθουν οι πτήσεις με το καλό (δε ξέρω αν θα γίνει μέσα στο 21) και βλέπουμε, ελπίζοντας η εταιρεία να κρατήσει την ίδια πολιτική.
Ναι όντως.Στα γενέθλιά μου μου έστελναν εκπτωτικό κουπόνι -15% εκτός το 2019 που δεν έλαβα.
Και γενικά από το περασμένο καλοκαίρι και μετά δεν έχω πάρει κανένα email.
Όλοι ελπίζουμε και περιμένουμε.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.712
Likes
11.263
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

fotast

Member
Μηνύματα
9.375
Likes
14.281
΄Ολη η Ασία αν είναι ανοικτή είναι μεγάλη κουβέντα...Πρέπει να παρακολουθούμε κάθε χώρα ξεχωριστά...Ας το δούμε ότι δειλά-δειλά γίνονται κάποια βήματα μπροστά...
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Όπως και να έχει η επανέναρξη των πτήσεων προς αυτή τη χώρα,που είτε θα την χρησιμοποιήσεις σαν σκαλοπάτι η σαν κάθε αυτού προορισμό και μάλιστα με πολύ καλές τιμές με πτήση one way είναι ενθαρρυντικό νέο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.445
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom