Scoot Scoot Airlines - Αθήνα Σιγκαπούρη

MarSim

Member
Μηνύματα
163
Likes
142
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Νεα Υόρκη,Περού
Νομίζω ότι χαρήκαμε τσάμπα.
Από μια πρόχειρη έρευνα που έκανα στις τιμές είδα πολύ μεγάλη αύξηση.
Δεν γίνεται η scoot να ζητάει 614 ευρώ για πτήση μετ'επιστροφής στη Σιγκαπούρη και η Κατάρ 600 (με τις ίδιες ημερομηνίες βέβαια)😐.Εννοείται ότι αν είναι να δώσει κάποιος τα ίδια χρήματα θα επιλέξει την Κατάρ.
 

Яна

Member
Μηνύματα
262
Likes
288
Προσπάθησα να κάνω μια κρατηση στη scoot για να χρησιμοποιησω τα κουπόνια που έχω. Στο τελευταίο βήμα πριν την πληρωμή, μου γράφει ότι μου έχει στείλει κωδικό otp στο mail για να συνεχίσω. Ψάχνω από δω, ψάχνω από κει, τίποτα. Ξαναδοκιμαζω, τίποτα. Έχει δοκιμάσει κανένας? Δεν θέλω να κλείσω μέσω πράκτορα για ευνόητους λόγους εν μέσω πανδημίας.
 

danev

Member
Μηνύματα
518
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Evia pass!
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Προσπάθησα να κάνω μια κρατηση στη scoot για να χρησιμοποιησω τα κουπόνια που έχω. Στο τελευταίο βήμα πριν την πληρωμή, μου γράφει ότι μου έχει στείλει κωδικό otp στο mail για να συνεχίσω. Ψάχνω από δω, ψάχνω από κει, τίποτα. Ξαναδοκιμαζω, τίποτα. Έχει δοκιμάσει κανένας? Δεν θέλω να κλείσω μέσω πράκτορα για ευνόητους λόγους εν μέσω πανδημίας.
Υποθετω οτι κοιταξες στα ανεπιθυμητα?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.090
Δεν ξέρω τι γίνεται με τις πτήσεις και τις τιμές,η εταιρεία πάντως(και η Singapore) πήραν την υψηλότερη βαθμολογία για τα μέτρα υγιεινής που εφαρμόζουν.

Διάκριση από την Skytrax για την Singapore Airlines και τη Scoot
Τα δρομολόγια από Αθήνα σταμάτησαν η όχι?
 

poised

Member
Μηνύματα
874
Likes
6.469
Μόνο μέχρι τέλος Αυγούστου είναι επιβεβαιωμένο το πρόγραμμά της, λογικά όμως θα συνεχίσει να πετάει και Σεπτέμβρη. Όταν ξεκίνησε τα δρομολόγια οι τιμές ήταν υπερβολικά ακριβές και πέσανε στη συνέχεια, ειδικά από την στιγμή που μπήκε σαν Βερολίνο-Αθήνα-Σιγκαπούρη. Τώρα το φθηνότερο πηγαινέλα από Αθήνα έχει από 450-600 ευρώ, ανάλογα τον προορισμό (χωρίς βαλίτσα, φαγητό, κλπ). Για τις συνθήκες μπορούμε να την πούμε και φυσιολογική τιμή.
 

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
Εκουαδορ,περου
Παιδιά καλησπέρα μου ήρθε 15% προσφορά με την scoot για τα γενέθλια μου υπάρχει όμως κάποια χώρα που να πετάει που να μην έχει περιορισμού covid γνωρίζει κανείς?
 

Hayate

Member
Μηνύματα
841
Likes
5.113
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ταξίδι-Όνειρο
Hokkaido χειμωνα
Παιδιά καλησπέρα μου ήρθε 15% προσφορά με την scoot για τα γενέθλια μου υπάρχει όμως κάποια χώρα που να πετάει που να μην έχει περιορισμού covid γνωρίζει κανείς?
Κατσε κιεγω έχω γενέθλια σε λίγο... Πότε θα μου στείλουν???

Μονο στοιχηματικες εταιρίες με σκεφτονται μου φαινεται😢😢
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Κατσε κιεγω έχω γενέθλια σε λίγο... Πότε θα μου στείλουν???
Αν και είμαστε off topic, να πω οτι η scoot εφόσον έχεις κάνει register στη σελίδα της, στέλνει κάθε φορά κουπόνι 15-20 % στα γενέθλια. Τουλάχιστον αυτό έκανε προ κρίσης covid, ελπίζω να το διατηρήσει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.734
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom