Σιγκαπούρη Ταϊλάνδη Singapore - Thailand

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Xenos καλησπέρα

Νομίζω ότι η Ταϊλάνδη κρύβει ακόμα χαμένους παραδείσους που απλά πρέπει να τους ανακαλύψουμε. Φυσικά και στις διπλανές χώρες πρέπει να βρούμε τα μονοπάτια που οδηγούν σε παρόμοια μερη
Saradojo η Ταιλανδη εχει ακομα παραδεισους αλλα δεν ειναι πια χαμενοι.
Αν σε νησακια οπως το κο kradan που αναφερεις ξεβραζουν οι βαρκες δεκαδες τουριστες τοτε και τα τελευταια καστρα επεσαν,στο βωμο του τουρισμου.
Και οι γυρω χωρες εχουν παραδεισους αλλα και μεγαλη τουριστικη αναπτυξη.
Αν βρεις κανενα κρυμμενο παραδεισο καπου κρατα τον μυστικο αλλα στειλε μου πμ ναρθω να σε βρω.:D:haha::D
Ισχυει και το αναποδο.

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και φωτογραφιες που συμπεριελαβες στην ιστορια σου,και δεν μας κουραζεις οσα κεφαλαια και να γραψεις.

Αφου γραφεις και Μπαλι στον τιτλο της ιστοριας συνεχισε εδω αν θες.
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Πολύ όμορφο ταξίδι και κατατοπιστικότατη περιγραφή! Περιμένουμε τη συνέχεια επί μπαλινέζικου εδάφους!
 

Saradojo

Member
Μηνύματα
69
Likes
196
Επόμενο Ταξίδι
Όπου βγάλει ο δρόμος
Xenos & Pattyyy Ευχαριστώ
Θα συνεννοηθώ με τους διαχειριστές και θα δω αν θα συνεχίσει εδώ ή σε άλλο με τίτλο Bali, ώστε να είναι χρήσιμο σε κάποιον που ενδιαφέρετε μόνο για Μπάλι και ψάχνει σ' αυτό το όνομα
 

Saradojo

Member
Μηνύματα
69
Likes
196
Επόμενο Ταξίδι
Όπου βγάλει ο δρόμος
Το ταξείδι μέχρι και την Ταϊλάνδη σταματά εδώ.

. . Θα συνεχιστεί παρακάτω με τον Τίτλο BALI για να είναι ανεξάρτητο αλλά και συνδεδεμένο με τον λώρο του πρώτου μέρους .

. . Μέχρι τώρα προσπαθώ να γράψω πληροφορίες για ανεξάρτητους κυρίως ταξιδευτές, αλλά από την άλλη σκέπτομαι και τους άλλους που δεν ενδιαφέρονται για λεπτομέρειες .
Νομίζω ότι αυτό είναι το δίλημμα του κάθε αφηγητή .

Όποιος-α θέλει περισσότερες πληροφορίες , μέχρι να κυκλοφορήσουν νεότερες επισκέψεις, ας μου γράψει και θα του απαντήσω . :D
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
. . Μέχρι τώρα προσπαθώ να γράψω πληροφορίες για ανεξάρτητους κυρίως ταξιδευτές, αλλά από την άλλη σκέπτομαι και τους άλλους που δεν ενδιαφέρονται για λεπτομέρειες .
Νομίζω ότι αυτό είναι το δίλημμα του κάθε αφηγητή .

:D
Οσοι δεν ενδιαφερονται για λεπτομεριες να μην τις διαβασουν.
Στο φορουμ αυτο ολες οι πληροφοριες ειναι χρησιμες,ενδιαφερον, και βοηθανε μελλοντικους ταξιδευτες.
Αν δεν σε κουραζει εσενα που περιγραφεις το ταξιδι σου εγω θα σου προτεινα να συνεχισεις με τον ιδιο τροπο που γραφεις,ετσι κι αλλιως η πλειοψηφια απο δω μεσα ανεξαρτητοι ταξιδευουν.

Περιμενω Μπαλι.....terima kasih !!:D:clap:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Πολύ κατατοπιστική η ιστορία σου και καθόλου κουραστική. Συνέχισε έτσι: με λεπτομέρειες.
 

Saradojo

Member
Μηνύματα
69
Likes
196
Επόμενο Ταξίδι
Όπου βγάλει ο δρόμος
Αγαπητοί συνοδοιπόροι

σας γράφω για να σας ενημερώσω ότι η συνέχεια του ταξιδιού μας στο Μπάλι άρχισε σε καινούργια ιστορία με τίτλο BALI - Ubud .

Ελπίζω να κατάφερα και πήρατε μια μικρή γεύση από το οδοιπορικό .

Σας χρωστάω μερικά tips που θα γράψω αργότερα και ίσως σας φανούν χρήσιμα στους μελλοντικούς σχεδιασμούς σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom