Site με τα ταξίδια μας με μοτοσυκλέτα

Pitcoupe

Member
Μηνύματα
18
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια-Σλοβενια-Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
...οπου δεν εχω παει
Γιάννης-Μελίνα

Στο παραπανω site που εφτιαξα, μπορειτε να διαβασετε για τα ταξιδακια μας με τη μοτοσυκλετα, αλλα και διαφορες αλλες πληροφοριες.

Αν υπαρχει κατι παρομοιο απο αλλους, θα χαιρομουν πολυ να το διαβασω!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Γιάννης-Μελίνα

Στο παραπανω site που εφτιαξα, μπορειτε να διαβασετε για τα ταξιδακια μας με τη μοτοσυκλετα, αλλα και διαφορες αλλες πληροφοριες.

Αν υπαρχει κατι παρομοιο απο αλλους, θα χαιρομουν πολυ να το διαβασω!
Ενδιάφερον το site οπως και πολύ ωραία η φωτο-ιστορία σου.Επειδή τα ταξίδια με μοτοσυκλέτα ειναι λίγα στο φόρουμ,προσωπικά τα απολαμβάνω(ισως επειδή έχω οδηγήσει και ελάχιστα με μοτοσυκλέτα).Νά σαι καλά και να γράφεις για καινούρια ταξίδια.:lol:
 

Pitcoupe

Member
Μηνύματα
18
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια-Σλοβενια-Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
...οπου δεν εχω παει
Σ'ευχαριστω! Να 'σε καλα!
 

tou dromou

Member
Μηνύματα
141
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΛΩΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Μπραβο παιδια ,εξαιρετικο το ταξιδι κ η περιγρφη,παντα τετοια, ευχαριστουμε θα σας παρακολουθουμε κ εσας
 
Μηνύματα
116
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος του μεταξιού
Ένα μεγάλο μπράβο κι απο μένα! Για την οργάνωσή σας, για τη διάθεσή σας και για το κέφι σας! Μου άρεσε πολύ που δεν είχατε κλείσει από δω καταλύματα αλλά πηγαίνατε ψάχνοντας. Αυτό πολλαπλασιάζει τη χαρά της ανακάλυψης! Να δεις ότι με αφορμή αυτό το ταξίδι θα κάνετε πολλά ακόμα με τη μηχανή σας! Και ως, πρώην έστω, εργαζόμενη στη ΥΑΜΑΗΑ, έχω ακούσει αμέτρητες ιστορίες για σούπερ ταξίδια με το TDM. Τώρα που σιγουρευτήκατε για τις αντοχές του θα κάνετε πίσω; Η Ευρώπη (και όχι μόνο) είναι γεμάτη προορισμούς! Καλά ταξίδια!!!:clap:
 

Pitcoupe

Member
Μηνύματα
18
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια-Σλοβενια-Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
...οπου δεν εχω παει
εννοειται πως η απορια ηταν καθαρα ρητορικη, θα πηγαινουμε οσο μας βαστανε τα κορμια μας!

Και κατι για οσους κυβερνοντες θελουν να μας δουν να ζουμε με σκυμενο το κεφαλι:
ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΠΑΚΙ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom