Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Πρώτο ταξίδι με Sky σήμερα για Λονδίνο.Μικρή καθυστέρηση στην αναχώρηση αλλά μάλλον ήταν θέμα αεροδρομίου.Άφιξη Χήθροου με μισή ώρα καθυστέρηση.Στο Χήθροου και αντίθετα με αυτά που γράφονται μεγάλη άνεση κσι λίγος κόσμος.5 λεπτά στον έλεγχο.
Καινούριο αεροπλάνο με άνετη απόσταση καθισμάτων.Γεμάτο κατά τα 2/3.Κουλουράκι και καφές.Τίμια επιλογή νομίζω 2 τεμ. μπριός+μπύρα στα 8 ή 9 Ευρώ.
Οι στολές αεροσυνοδών είναι προηγούμενο μοντέλο της Α3 με λίγη μεταποίηση; :haha:
 

meli90

Member
Μηνύματα
81
Likes
10
Sos sos sos Τι γίνεται με αλλαγή εισιτηρίου στη sky express??? Αν η πτήση μου ήταν στα 75€ έχω καταλάβει ορθά ότι παίρνω πίσω τα 40 και δίνω στην εταιρεία τα 35€;;;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416

kostik

Member
Μηνύματα
5
Likes
10
Καλησπέρα,
Έχω κλείσει πτήση από Θεσσαλονίκη Σάμο με ανταπόκριση μέσω Αθήνας. Το πρόβλημα είναι ότι για το online check in μου έβγαλε μόνο για το κομμάτι Θεσσαλονίκης Αθήνας, ενώ για την πτήση Αθήνα Σάμος δεν μπορώ να βγάλω boarding pass. Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα με τη sky express;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.321
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα,
Έχω κλείσει πτήση από Θεσσαλονίκη Σάμο με ανταπόκριση μέσω Αθήνας. Το πρόβλημα είναι ότι για το online check in μου έβγαλε μόνο για το κομμάτι Θεσσαλονίκης Αθήνας, ενώ για την πτήση Αθήνα Σάμος δεν μπορώ να βγάλω boarding pass. Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα με τη sky express;
Θεωρητικά έπρεπε να δίνει και το δεύτερο σκέλος στο ίδιο check in, αν θυμάμαι καλά έτσι γίνεται.
Πως το αντιμετώπισες τελικά; Με έκδοση κάρτας επιβίβασης στο αεροδρόμιο;
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.273
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπέρα,
Έχω κλείσει πτήση από Θεσσαλονίκη Σάμο με ανταπόκριση μέσω Αθήνας. Το πρόβλημα είναι ότι για το online check in μου έβγαλε μόνο για το κομμάτι Θεσσαλονίκης Αθήνας, ενώ για την πτήση Αθήνα Σάμος δεν μπορώ να βγάλω boarding pass. Έχει αντιμετωπίσει κανείς το ίδιο πρόβλημα με τη sky express;
Μηπως δεν ειχε ανοίξει ακόμη το check in για τη δεύτερη πτήση; Προσπάθησες αργότερα;

Διαφορετικά, μόνο στο αεροδρόμιο θα σου βγάλουν το boarding pass, μου εχει τύχει με αλλη εταιρία!
 

kostik

Member
Μηνύματα
5
Likes
10
Θεωρητικά έπρεπε να δίνει και το δεύτερο σκέλος στο ίδιο check in, αν θυμάμαι καλά έτσι γίνεται.
Πως το αντιμετώπισες τελικά; Με έκδοση κάρτας επιβίβασης στο αεροδρόμιο;
Δεν πεταξα ακόμα. Λογικά θα το λύσω στο αεροδρόμιο, γιατί στα τηλέφωνα δεν απαντάνε. Θα σας ενημερώσω μεθαύριο
 

kostik

Member
Μηνύματα
5
Likes
10
Μηπως δεν ειχε ανοίξει ακόμη το check in για τη δεύτερη πτήση; Προσπάθησες αργότερα;

Διαφορετικά, μόνο στο αεροδρόμιο θα σου βγάλουν το boarding pass, μου εχει τύχει με αλλη εταιρία!
Η αλήθεια είναι ότι την ώρα που το έκανα ήταν 48 ώρες πριν την πρώτη πτήση μόνο και όχι και για τις δύο, αλλά μετά που είχε περάσει η ώρα δεν μου το άνοιξε για τη δεύτερη. Θα δούμε στο αεροδρόμιο τώρα
 

ΝΕΛΗ

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Καλησπέρα. Τελικά τι έγινε με το check in? Γιατί έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Δεν μ αφήνει να κάνω check in για την δεύτερη πτήση.
 

kostik

Member
Μηνύματα
5
Likes
10
Καλησπέρα. Τελικά τι έγινε με το check in? Γιατί έχω και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Δεν μ αφήνει να κάνω check in για την δεύτερη πτήση.
Τελικά μετά από αρκετές ώρες αναμονή στο τηλέφωνο, καταφερα να βγάλω γραμμή! Μου ακύρωσαν το υπάρχον τσεκ ιν της μιας πτησης και έκανα εκ νέου τη διαδικασία κανονικά πλέον. Σόρρυ για το αργοπορημένο της απάντησης αλλά οι διακοπές βλέπεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom