Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Δεν βρίσκω καν να υπάρχουν 3 δρομολόγια της Skyexpress Αστυπάλαια Αθήνα στις 27/8. Μέσω Κω και Ρόδου βλέπω και βλέπω να έχει θέσεις, αν και ακριβές
Αν μπεις στο site της skyexpress (αλήθεια δεν έχει εφαρμογή?) Θα δεις για 27 Αυγούστου 3 απευθείας δρομολογια χωρίς διαθεσιμότητα θέσεων
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.309
Αν μπεις στο site της skyexpress (αλήθεια δεν έχει εφαρμογή?) Θα δεις για 27 Αυγούστου 3 απευθείας δρομολογια χωρίς διαθεσιμότητα θέσεων
Μην ζητάμε και εφαρμογή..Πολλά θέλουμε...Εδώ έχει ελάχιστη τηλ.υποστήριξη....
 

anestispro

Member
Μηνύματα
59
Likes
86
Μην ζητάμε και εφαρμογή..Πολλά θέλουμε...Εδώ έχει ελάχιστη τηλ.υποστήριξη....
Είναι απαράδεκτο το τηλεφωνικό κέντρο. 3 φορές επικοινώνησα μαζί τους μια απάθεια....μου έλεγε να ψάξω μόνος μου στο site για εναλλακτικές λύσεις....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.035
Είναι απαράδεκτο το τηλεφωνικό κέντρο. 3 φορές επικοινώνησα μαζί τους μια απάθεια....μου έλεγε να ψάξω μόνος μου στο site για εναλλακτικές λύσεις....
Αν τελειωσαν τα εισιτηρια, τι ακριβως μπορει να κανει ενας τηλεφωνητης? Δεν μπορει να βαλει κι αλλη πτηση.
 

Konstantinb

Member
Μηνύματα
228
Likes
953
Σε γεμάτη πτήση Θεσσαλονίκη - Ηράκλειο, κατά τη περίοδο του Πάσχα, βάλανε δύο άτομα....στο πιλοτήριο!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.321
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Σε γεμάτη πτήση Θεσσαλονίκη - Ηράκλειο, κατά τη περίοδο του Πάσχα, βάλανε δύο άτομα....στο πιλοτήριο!
Δε νομίζω ότι οι τα σχόλια πηγαίνουν προς εσένα αλλά προς την εταιρεία.
Προσωπικά θα μου έκανε μεγάλη εντύπωση με τους αυστηρούς κανόνες που υπάρχουν πλέον να έβλεπα επιβάτες στο πιλοτήριο εν ώρα πτήσης. Δεν αμφισβητώ, (εκτός αν το λες καθ' υπερβολή) ωστόσο νομίζω ότι αντιτίθεται στους κανόνες ασφαλείας. Προσωπικά δε θα μου άρεσε.
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.811
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Το έχω πάντως ακούσει κι εγώ αυτό, σε πτήση από Σάμο προς Αθήνα overbooked, ένας επιβάτης έκανε φασαρία που πήγαν να τον αφήσουν απ' έξω και τον έβαλαν στο πιλοτήριο (όχι Skyexpress, απλά το γράφω εδώ επειδή εδώ είναι ο διάλογος). Υποθέτω ότι σε διεθνή πτήση αυτό δεν θα συνέβαινε ποτέ
 

duty_free

Member
Μηνύματα
904
Likes
3.237
Ορθιος εμεινε?
Τι λετε ρε παιδια. Αυτα δεν γινονται, ορθιος επιβατης σε πιλοτηριο.
Θυμηθηκα τη σκηνη τωρα εκ του airplane όπου παγαίνει εν μειράκιον εις το κοκπιτ και τον ξεναγει ο καπιτάν Clarence Oveur ne Peter Graves – λολ

o περι ου ο λογος:

sssssssss.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom