Sky Express Sky Express - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παιδια θα ταξιδεψω στο λονδινο με sky express και αυτο που δεν βρισκω με τιποτα ειναι οι διαστασεις της τσαντας καμπινας που παει κατω απο το καθισμα οπως λενε.Επισης για τη χειραποσκευη το site της εταιριας δινει 50χ40χ23 ενω σε αλλα site ακομα και εδω βρισκω αλλες διαστασεις.Ξερει καποιος να με βοηθησει?
Από το επίσημο site της εταιρίας, στο οποίο και πρέπει να βασιστείς:
1708080840955.png
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δεν αναφερει διστασεις για την τσαντα καμπινας,δεν μιλαω για τη χειραποσκευη
κάτι λέει όμως, οπότε απλά τηρείς αυτούς τους περιορισμούς. Δίνει κ παραδείγματα.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.933
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Κονόμησε ο Γρύλος.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.933
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
-20% έκπτωση με τον κωδικό SKY20, για πτήσεις εσωτερικού και εξωτερικού για το διάστημα 26/03-25/04. Σε όλους τους ναύλους της SKY έχει δωρεάν 8kg χειραποσκευή και προσωπικό αντικείμενο.
Η προσφορά ισχύει για περιορισμένο αριθμό θέσεων για κρατήσεις θέσεων έως 27/03/2024 στις 23:59 για πτήσεις από 26/03/2024 μέχρι 25/04/2024.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
869
Likes
1.930
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Τα καλά πρέπει να λέγονται.
Είχα κλείσει πτήση για Βαρσοβία μέσα Μαϊου η οποία ακυρώθηκε για "επιχειρησιακούς λόγους", η εταιρεία πρόσφερε δωρεάν αλλαγή ημερομηνίας ή κουπόνι ενός χρόνου, επέλεξα την πρώτη λύση.
Βρήκα ακριβώς την προηγούμενη ημέρα από την ακυρωθεισα αλλά ο δαίμων της πρεσβυωπιας με έκανε να επιλέξω ...Απρίλιο αντί για Μάιο... Η απάντηση ήταν άμεση και εφτασε με μεηλ η επιβεβαίωση.
3 ώρες μετά διαπίστωσα την γκάφα, έστειλα μεηλ (χθες) όμως μέχρι σήμερα το πρωί δεν είχα απάντηση και με εζωναν τα φίδια για το το θα έκανα ...40 μερες στη Βαρσοβία!
Το πρόβλημα λύθηκε άμεσα μόλις επικοινώνησα τηλεφωνικά σήμερα νωρίς το πρωί με μια ευγενεστατη υπάλληλο, της εξήγησα το πρόβλημα, οπότε μου έστειλαν την διορθωμένη επιβεβαίωση στο μεηλ.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.274
Likes
7.933
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Τα καλά πρέπει να λέγονται.
Είχα κλείσει πτήση για Βαρσοβία μέσα Μαϊου η οποία ακυρώθηκε για "επιχειρησιακούς λόγους", η εταιρεία πρόσφερε δωρεάν αλλαγή ημερομηνίας ή κουπόνι ενός χρόνου, επέλεξα την πρώτη λύση.
Βρήκα ακριβώς την προηγούμενη ημέρα από την ακυρωθεισα αλλά ο δαίμων της πρεσβυωπιας με έκανε να επιλέξω ...Απρίλιο αντί για Μάιο... Η απάντηση ήταν άμεση και εφτασε με μεηλ η επιβεβαίωση.
3 ώρες μετά διαπίστωσα την γκάφα, έστειλα μεηλ (χθες) όμως μέχρι σήμερα το πρωί δεν είχα απάντηση και με εζωναν τα φίδια για το το θα έκανα ...40 μερες στη Βαρσοβία!
Το πρόβλημα λύθηκε άμεσα μόλις επικοινώνησα τηλεφωνικά σήμερα νωρίς το πρωί με μια ευγενεστατη υπάλληλο, της εξήγησα το πρόβλημα, οπότε μου έστειλαν την διορθωμένη επιβεβαίωση στο μεηλ.
..... πάντως το ότι επικοινώνησες τηλεφωνικά, με τους συγκεκριμένους, αυτό και μόνο, αποτελεί, ΘΑΥΜΑ ! Τελικά μπας και το πάει καλά το μαγαζί ο Γρύλος ? όλο και καλύτερα.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Το πρόβλημα λύθηκε άμεσα μόλις επικοινώνησα τηλεφωνικά σήμερα νωρίς το πρωί με μια ευγενεστατη υπάλληλο, της εξήγησα το πρόβλημα, οπότε μου έστειλαν την διορθωμένη επιβεβαίωση στο μεηλ.
Κατάφερες να μιλήσεις μαζί τους?... μπράβο....

γιατί τον προηγούμενο μήνα, από το κινητό μου, η αναμονή ~ 9 λεπτών στη γραμμή τους, μου πήγε 5,50€ στον επόμενο λογ/σμό του κινητού μου..
σε e-mail που τους έστειλα, δεν έχω να πω απάντησαν την επόμενη μέρα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom