Ιράν SOS-ΠΕΡΣΙΑ

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Λοιπόν παιδιά επικοινώνησα με το γραφείο που υπέδειξε η Ρενάτα και η απάντησή τους ήταν <We regret we are unable to execute the programe you require this moment>Ισως το ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ να σημαίνει κάτι. Μετά από 3 μήνες ψάξιμο για ΟΝΔΟΥΡΑ-ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ-Ν.ΜΕΧΙΚΟ και ακύρωση λόγω γρίπης, φτάνω πάλι να τρέχω, με κανονισμένη άδεια, για άλλο προορισμό.Καλέστε με να σας σπάσω το ρόδι την Πρωτοχρονια.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δίκιο έχεις DAVID ! Είναι λίγο πίκρα...αλλά κανόνισε κάτι άλλο, έχεις 20 μέρες ακόμη...

Μήπως Ινδονησία ? Είδα στο χάρτη σου, δεν έχεις πάει...Στο Μπαλί ο καιρός θα είναι ιδανικός...

Για δες το...:roll:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μην απογοητευεσαι David , κανονισμενη αδεια εχεις , ορεξη για να ανακαλυψεις κατι καινουριο εχεις πιστευω..οποτε μια χαρα! Η ιδεα της pandora για Ινδονησια ειναι καλη..ριχνω κι εγω μια Βραζιλια στο τραπεζι :lol: και δε χρειαζεται να τα εχεις οργανωσει ολα απο πριν..εχε ενα γενικο πλανο και αποφασιζε επι τοπου που θα πας και τι θα κανεις.
Ευχομαι το καλυτερο!
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
:clap:Ευχ. παιδιά. Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο, το διάστημα που θέλαμε, καταφέραμε να βρούμε εισιτήρια για Σρι Λάνκα 10 μέρες και Μαλβίβες άλλες 5 μέρες,Μακριά πολύ απ΄ότι ονειρευόμουν και μου ταιριάζει αλλά ίσως και η λύση απελπισίας βγεί σε καλό.:):):)
Εύχομαι να έχετε όλοι καλές διακοπές.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οχι και λυση απελπισιας η Σρι Λανκα! Ειναι πανεμορφο νησι με πολλα αξιοθεατα και σε συνσυασμο με τις Μαλδιβες για ρηλαξ σε πανεμορφες παραλιες ειναι ταξιδι ονειρο!
Σιγουρα βγηκε σε καλο η αναποδια :D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:clap:Ευχ. παιδιά. Τελικά μετά από πολύ ψάξιμο, το διάστημα που θέλαμε, καταφέραμε να βρούμε εισιτήρια για Σρι Λάνκα 10 μέρες και Μαλβίβες άλλες 5 μέρες,Μακριά πολύ απ΄ότι ονειρευόμουν και μου ταιριάζει αλλά ίσως και η λύση απελπισίας βγεί σε καλό.:):):)
Εύχομαι να έχετε όλοι καλές διακοπές.
Σ΄εμένα, ταξιδάκι ωραιότατο ακούγεται...:clap:
Να περάσεις τέλεια...Περιμένουμε ιστορία, με την επιστροφή σου ;)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
...:Dαντε να περασεις καλα.. χαλαρωση και μπανια΄΄τυχερε!!!!:clap:
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
:clap:Με τη θάλασσα στα πόδια μου 365 μέρες το χρόνο μόνο τα μπάνια δεν μου λείπουν. Πάντως ανεβαίνει η διάθεσή μου με τις ιστορίες που διάβασα. TRAVELSTORIES for ever.Ευχ. για τις ευχές και το σημειωματάριο είναι έτοιμο...:lol::lol::lol:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.390
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Οι παραλιες στις Μαλδιβες ειναι εκπληκτικες και πολυ διαφορετικες απο τις επισης ομορφες δικες μας. Ευχομαι να περασεις τελεια και επειδη δεν εχουμε ιστορια απο Σρι Λανκα , ελπιζω συντομα να εχουμε τη δικη σου!

Εχετε κλεισει με γραφειο? Σε ποιο νησι-ξενοδοχειο κλεισατε στις Μαλδιβες?
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
πήραμε το 12ήμερο πρόγραμμα που έχει το COSMORAMA και την 12η εμείς συνεχίζουμε για 5 διανυχτερεύσεις στο PARADISE ISLAND RESORT που απέχει με ταχύπλοο 20 λεπτά από το αεροδρόμιο και βρίσκεται στο Lankanfinolhil.Κόστος μη ρωτάς καλλίτερα-:shock::shock::shock:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ά ρε david!!!!! στη χλύδα πάλι θα εισαι βουτηγμένος!!!!:bleh:
άσε μην πεις το κόστος γιατί θα σε παρω κυνήγι!!! δώστε δώστε να επιβιώσουν και τα καημένα τα πρακτορειάκια...
καλό ταξίδι ναχεις και μην τα κλαίς !!! καλά να περάσεις και περιμένομε εντυπώσεις !!!
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
Renata το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για 5 διανυκτερεύσεις το βρήκα μέσω internet στην ίδια τιμή που το χρέωνε το πρακτορείο. Και μετά από 2 ματαιώσεις ταξιδιών, μετά από 3 χρόνια ταξιδιών που το σακκίδιο στην πλάτη γινόταν ένα με μένα, είπα να προσφέρω στον εαυτό μου αυτή την πολυτέλεια.Μια ζωή την έχουμε άλλωστε :lol::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.294
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom