Summer 2011

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.463
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Συμφωνώ με το Νορθ και να προσθέσω και την Πολωνία αν σου περισσεύει χρόνος.
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
Μετά από ένα WE Πάσχα στο Παρίσι και μια εβδομάδα στην Κω τον Μάιο το καλοκαίρι θα είμαι για 3 εβδομάδες οικογενειακός στην Αμμουλιανή
Καλές διακοπές σε όλους
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Τώρα το εντόπισα αυτό το θέμα.. να γράψω κι εγώ με καμάρι ότι για φέτος έχω ΕΛΛΑΔΑ (επιτέλους, κανονικός ήλιος!) Οι είκοσι μέρες άδειας θα μοιραστούν ισόποσα: οι μισές σε Αθήνα, Καρδαμύλη σταθερές αξίες και οι υπόλοιπες μισές στη μία και μοναδική ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ...
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Κλασικά αναποφάσιστη (λόγω καταστάσεων όμως αυτή τη φορά): ή Πάτμο, ή Παξούς, ή νότια Γαλλία.
Πολλά εξαρτώνται από τη δόση της τρόικας και το αν θα γίνει στάση πληρωμών στις 16/7 :)
Αλήθεια πόσοι από εσάς μπορείτε να ζείτε έτσι; Έχω αρχίσει να τα παίζω από συνεχές άγχος και αδυναμία οργάνωσης πλάνων..
Το ίδιο ακριβώς ζω κι εγώ! Τι κι αν προπληρώσαμε αεροπορικά, είσοδο μαντάμ Τισό, θέατρο...τίιιποτα, ακόμη δε το θεωρώ σίγουρο το ταξίδι στο Λονδινάκι :( Καμιά φορά σκέφτομαι τρελά και εμ το'χω σίγουρο το Λονδίνο εμ σκέφτομαι τι ωραία που θα ήταν να πήγαινα Παρίσι που λατρεύω και θα ήθελα να το δω χειμώνα και μάλιστα Χριστούγεννα, γιατί τις 2 φορές που πήγα ήταν καλοκαίρι. Ε και μετά αναρωτιέμαι αν θα έχω δουλειά το χειμώνα και λέω πού πας ρε Καραμήτρο μου θες και Παρίσι; Αβυσσος η ψυχή του ανθρώπου και του ΔίΝεΤου!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.509
Likes
8.052
Τώρα το εντόπισα αυτό το θέμα.. να γράψω κι εγώ με καμάρι ότι για φέτος έχω ΕΛΛΑΔΑ (επιτέλους, κανονικός ήλιος!) Οι είκοσι μέρες άδειας θα μοιραστούν ισόποσα: οι μισές σε Αθήνα, Καρδαμύλη σταθερές αξίες και οι υπόλοιπες μισές στη μία και μοναδική ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ...

Πάει η Καμπούλ??? Αίσχος!!! :p
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Εγω παλι στο ενδιαμεσο της ατελειωτης ξαπλας στις παραλίες της Κερκυρας,παω Κοπενχαγη σε λιγες μερες,και τελος Ιουνιου Περού-Βολιβια. Για πιο περα οτι προκυψει...:cool:
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
μμ, για να δουμε που θα πάω...τα φέρνω απο δω τα φέρνω απο κει, δεν με βγάζει πουθενά, λέω να κάτσω σπίτι μου φέτος...:(
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Εγω παλι στο ενδιαμεσο της ατελειωτης ξαπλας στις παραλίες της Κερκυρας,παω Κοπενχαγη σε λιγες μερες,και τελος Ιουνιου Περού-Βολιβια. Για πιο περα οτι προκυψει...:cool:
Δηλαδή μπορεί να υπάρξει και πιο πέρα;
Άσε μας ρε meli και σύ βραδυάτικα και θέλουμε να ηρεμήσουμε για να μας πάρει ο ύπνος!! :(
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Aντωνη αποφασισα να τα φαω ολα οσα εχω πριν μου τα φαει το ΔΝΤ...Τουλαχιστον να το ευχαριστηθω!!:haha:
Παντως για ολα υπαρχουν φτηνες λυσεις..απλα θελει πολυυυυ ψαξιμο..Ξερεις τι ξενυχτια εχω ριξει εδω μεσα??:D
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.516
Μέλη
38.924
Νεότερο μέλος
panvarv

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom