Summer 2011

premier

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα!
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική
φέτος για μένα το πρόγραμμα έχει νορβηγία, σουηδία-να ναι καλά η ryanair- τον ιούλιο και μάλλον κατα τα τέλη σεπτεμβρίου Κρήτη, γιατί δεν έχω πάει ποτέ!
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Εγώ θα πάω τέσσερις μέρες στη Μαδρίτη τον Ιούλιο και μια βδομάδα στη Λευκάδα τον Αύγουστο. :)
 

giorgio7

Member
Μηνύματα
51
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΚΡΙΝΟΙ
Φίλοι μου μάλλον (αν και δεν είναι σίγουρο ακόμα) τελικά θα πάω road trip μέχρι γερμανία και πίσω μέσα αυγούστου. Σκέφτομαι να πάω μέσω Βουλγαρίας, Σερβίας, Ουγγαρίας, Τσεχίας και να καταλήξω Γερμανία. Για την επιστροφή μάλλον θα ακολουθήσω άλλο δρόμο ώστε να μπορέσω να δω κι άλλα μέρη (πχ Κροατία). Ήθελα να ρωτήσω αν μου συστήνετε (λόγω ασφάλειας) να αποφύγω κάποια πόλη ή κάποια χώρα. Υπάρχει κάτι που πρέπει να προσέξω ιδιαίτερα? Ευχαριστώ
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Φέτος έχει 4μερο (Φεύγω Παρασκευή) Άμστερνταμ-Rotterdam-Brugge (και πολλή μπύρα βεβαίως) και έπειτα Σύρο ή Πάτμο (Αύγουστος). Καμιά ιδέα για το πως μανιπουλάρεις τους ξενοδόχους με τα εισιτήρια εργατικής εστίας και πως παίρνεις την έκπτωση με αεροπορικό εισιτήριο?
 

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
Φέτος έχει 4μερο (Φεύγω Παρασκευή) Άμστερνταμ-Rotterdam-Brugge (και πολλή μπύρα βεβαίως) και έπειτα Σύρο ή Πάτμο (Αύγουστος). Καμιά ιδέα για το πως μανιπουλάρεις τους ξενοδόχους με τα εισιτήρια εργατικής εστίας και πως παίρνεις την έκπτωση με αεροπορικό εισιτήριο?
my dear,.θα σ εχω υποψη γιατι αν ολα πανε καλα μαλλον θα κανω το ιδιο ταξιδι το πασχα!!! θελω να δω τη μπρυζ απο τοτε που ειδα την ταινια με τον φαρρελ και παντα ηθελα να δω και το αμστερνταμ, οποτε κατα τον...απριλη θα χρειαστω τα φωτα σου! :cool::D
 

Kal

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Καρασκήνωση στην Κυπαρισσία για αρχή και αρχές Αυγούστου Σαμοθράκη, τα υπόλοιπα ακόμα στο φλου
 

Kal

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Λατινικής Αμερικής
Ερώτηση: Η Σύρος από χορό τι έχει; (όχι ελληνικοσκυλάδικα παρακαλώ :-Ρ)
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Λοιπόν αυτό το καλοκαίρι το ψιλοφόρτωσα και νομίζω κακώς!
Πέρα από ένα Roadtrip Δαλματικές ακτές μέσω Αλβανίας με το αυτοκίνητο, θα ακολουθήσει ένα 5ήμερο Χαλκιδική, Πόρτο Καρρά, μάλλον 15αυγουστο και αρχές Σεπτέμβρη 4ήμερο Λίμνη Πλαστήρα! Επίσης παιζει (λόγω μνημονίου) και δευτερο roadtrip μέχρι Κινσινάου, το οποίο όμως δεν έχει ακόμη κλείσει!
Και ειπα κακώς στην αρχή, γιατι η περιοχη που μένω, είναι ήδη καλοκαιρινός προορισμός με εξαιρετική θάλασσα και ζωή! :clap:
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
my dear,.θα σ εχω υποψη γιατι αν ολα πανε καλα μαλλον θα κανω το ιδιο ταξιδι το πασχα!!! θελω να δω τη μπρυζ απο τοτε που ειδα την ταινια με τον φαρρελ και παντα ηθελα να δω και το αμστερνταμ, οποτε κατα τον...απριλη θα χρειαστω τα φωτα σου! :cool::D
Να με θυμηθείς, θα σου πω τα πάντα όλα!:rolleyes:
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Danev σε έχει καταβάλει η κρίση! Χαχαχχαχα! Πάντα τέτοια ρε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom