Summer vs. Winter

Καλοκαίρι ή Χειμώνας

  • Καλοκαίρι

    Votes: 83 53,5%
  • Χειμώνας

    Votes: 72 46,5%

  • Total voters
    155

turms

Member
Μηνύματα
2.076
Likes
2.843
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
@GTS : οχι βεβαια. Το καλοκαιρι δεν τελειωνει ποτε για καποιους.
Που ξερουν. Για τους αλλους απο 15 Αυγουστου και μετα, που γυρνανε απο διακοπες (γιατι οι πιο πολλοι πανε φυσικα 1-15 Αυγουστου) το καλοκαιρι τελειωνει και ψαχνουν τα Zantax...(ετσι δεν λεγονται??)

Αν θελεις το καλοκαιρι δεν τελειωνει ποτε. Ουτε ο χειμωνας
Προσωπικα ψαχνομαι το επομενο ΣΚ να παω για σκι...αλλα ειναι περιοδος διακοπων στα σχολεια για γερμανια, κατι που σημαινει μποτιλιαρισμα αλλα 15αυγοστους, στον δρομο χαλκιδικη-θεσνικη
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ούτε καλοκαίρι ούτε χειμώνας, φθινόπωρο :)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Ούτε καλοκαίρι ούτε χειμώνας, φθινόπωρο :)
Πες τα χρυσοστομη :)....οταν τους λεω οτι δεν μ'αρεσει ο χειμωνας,μου λενε γιατι;σου αρεσει το καλοκαιρι με τους καυσωνες;...οχι,λοιπον...μου αρεσει το φθινοπωρο.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Φθινοπωρο και για μενα,η αγαπημενη μου εποχη..
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Χμ καλό είναι το σκορ. Να γίνει και ψηφοφορία με όλες τις εποχές να είναι πιο αντικειμενικό; Θα είχα δυσκολία να διαλέξω μεταξύ φθινοπώρου-άνοιξης αλλά χμ μάλλον θα διάλεγα άνοιξη. Καλοκαίρι πάντως με τίποτα! Και χειμώνα που έβαλα εδώ είναι επειδή δεν αντέχω τον καύσωνα. Είπε το άτομο μετά από 5 μήνες ακινησίας του thread :p
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
912
Likes
4.016
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Και απο εμενα καλοκαιρι...
1. Με τη ζεστη δεν εχω προβλημα. Ας εχει και 40 βαθμους. Αντιθετα, το κρυο και κυριως τον αερα δεν τα μπορω.
2. Το καλοκαιρι στην παραλια με παιχνιδι και παγωτο, ε ειναι στο DNA μας απο τα σχολικα χρονια.
3. Η μερα κραταει μεχρι τις 9-9:30 και οχι ως τις 5. Πολυ καλο για οσους το πρωι κοιμομαστε λιγο παραπανω.
Αντιθετα, στον χειμωνα μου αρεσει το χιονι, αλλα καθε ποτε χιονιζει και καθε ποτε το στρωνει στην Αθηνα...
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.151
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom