EasyJet Tαξιδευοντας με την EasyJet

marina89

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Καλημέρααα παιδιά. Να ξανακάνω εγώ μια ερώτηση που δεν απαντήθηκε. Ξερει κανεις αν τα 50 ευρω που πρεπει να δωσουμε για βαλιτσα στο αεροδρομιο ειναι για πηγαινε-ελα ή στη επιστροφη θα πρεπει να ξαναπληρωσω??
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Καλημέρααα παιδιά. Να ξανακάνω εγώ μια ερώτηση που δεν απαντήθηκε. Ξερει κανεις αν τα 50 ευρω που πρεπει να δωσουμε για βαλιτσα στο αεροδρομιο ειναι για πηγαινε-ελα ή στη επιστροφη θα πρεπει να ξαναπληρωσω??
τα 50 ευρώ ειναι για τη συγκεκριμενη πτηση. Αν σε επομενη σου ξαναμετρησουν τη βαλιτσα και δε χωραει, σκας ξανά το 50αρικο
 

sboura

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ρωμη
βοηθειστε με!!

καλησπερα!!!ταξιδευω το ερχομενο σαββατο για ρωμη με eay jet.το 56 που λεει στις χειραποσκευες ειναι μηκος?το 46 πλατος και το 25 υψος???ευχαριστω πολυ!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
καλησπερα!!!ταξιδευω το ερχομενο σαββατο για ρωμη με eay jet.το 56 που λεει στις χειραποσκευες ειναι μηκος?το 46 πλατος και το 25 υψος???ευχαριστω πολυ!!
To 46 ειναι το υψος και το 25 το πλατος. Αλλιως δεν θα επροκειτο για χειραποσκευη αλλα για κουτι παπουτσιων. Ωστοσο αν σε ελεγξουν οπως θες τη γυρνας ωστε να χωρεσει στο ειδικο σταντ μετρησης χειραποσκευων.
 

martine

Member
Μηνύματα
67
Likes
99
'Έκλεισα εισιτήρια για Βερολίνο με easyjet και δε μου ζήτησε να καταχωρήσω στοιχεία ταυτότητας π.χ αριθμό ταυτότητας κ.τ.λ..Για Εδιμβούργο όμως που επίσης έκλεισα με easyjet μου ζήτησε στοιχεία ταυτότητας. Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί ?
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
'Έκλεισα εισιτήρια για Βερολίνο με easyjet και δε μου ζήτησε να καταχωρήσω στοιχεία ταυτότητας π.χ αριθμό ταυτότητας κ.τ.λ..Για Εδιμβούργο όμως που επίσης έκλεισα με easyjet μου ζήτησε στοιχεία ταυτότητας. Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί ?
Αν δεν κανω λαθος ζηταει για πτησεις απο και προς τη Βρετανια.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.021
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
'Έκλεισα εισιτήρια για Βερολίνο με easyjet και δε μου ζήτησε να καταχωρήσω στοιχεία ταυτότητας π.χ αριθμό ταυτότητας κ.τ.λ..Για Εδιμβούργο όμως που επίσης έκλεισα με easyjet μου ζήτησε στοιχεία ταυτότητας. Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί ?


δεν υπάρχει γιατί.
όταν σου ζητά στοιχεία τα βάζεις και όταν δεν σου ζητά δεν τα βάζεις. έτσι απλά.
 

felicia

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Καλησπέρα! Θα ταξιδέψω για Εδιμβούργο με easyjet, και καταχωρώ τον αριθμό της αστυνομικής ταυτότητας, ο όποιος ξεκινάει με Φ. Όταν αποθηκεύω τα στοιχεία, μου μετατρέπει το Φ σε F. Έχει τύχει σε κάποιον ή γνωρίζει αν θα υπάρξει πρόβλημα;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.077
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom