Tαξιδιωτικα πρακτορεια εξωτερικου για Ελλάδα

kotek

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ ΚΑΝΑΔΑΣ
Θα που πει κάποιος εάν υπάρχει κάποια σελίδα στο νετ που να μπορώ να βρω ξενοδοχείο μόνο και όχι πακέτο με αεροπλάνο από σελίδα εξωτερικού για πιο φθηνά δλδ :rolleyes:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ολες οι μηχανες αναζητησης εχουν και ελληνικους προορισμους.
www.booking.com
www.hotels.com
www.gta.com
www.venere.com
www.yeego.com

κλπ

προσφατα εκλεισα αθηνα μεσω gta σε γνωστο ξενοδοχειο της αθηνας και απο 180ευρω που τοβρησκα τοκλεισα με 130ευρω.

ψαξιμο θελει...
 

TENTEN

Member
Μηνύματα
249
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε...
Τσέκαρε και το www.monarch.co.uk, ειχα κλείσει το καλοκαίρι στη Σκιάθο 4* ξενοδοχείο 60 ευρώ φθηνότερα από το ίδιο το ξενοδοχείο.
 

TERHS

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
εχω ακουσει οτι μπορεις να κλεισεις διακοπες στην ελλαδα απο εξωτερικο για νησια του αιγαιου το καλοκαιρι πολυ φθηνα .ξερει κανενας κανενα τετοιο πρακτορειο απο εξωτερικο?Η καμια πληροφορια για τετοια φθηνα πακετα?
 

marsal

Member
Μηνύματα
10
Likes
12
Χαιρετω.
Εχω ακουσει οτι μπορει καποιος να βρει/κλείσει οικονομικα πακετα διακοπων ή εισητηρια μεσω πρακτοριων που εδρεύουν στο εξωτερικό (οχι στην Ελλαδα). Ψαχνοντας λιγο και διαβαχοντας διαφορα posts στο travelstories, παρατηρησα οτι οι προσφορες τους αφορουν συγκεκριμενες πολεις αναχωρησης. Για παραδειγμα υπαρχουν εξαιρερικες προσφορες απο διαφορες ευρωπαικες χωρες, αλλά οχι απο Αθήνα. Γνωριζετε καποια πρακτορεια ή αξιοπιστα site που να προσφερουν πραγματικες προσφορες (με πολη αναχωρησης καποια ελληνικη πολη); Διοτι οσα ειναι στην Ελλαδα εχουν πανω-κατω τις ιδιες τιμες, τις οποιες χαρακτηριζουν ως προσφορες, αλλά δεν ειναι...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.276
Πρακτορεία εξωτερικού για πακέτα διακοπών στο εξωτερικό μάλλον θέλεις.Με αναχώρηση από Αθήνα.Λίγο δύσκολο νομίζω γιατί η Ελληνική αγορά είναι μικρή και τα ξένα πρακτορεία μάλλον δεν ενδιαφέρονται.Αν η τιμή του πακέτου είναι ελκυστική θα πρέπει απλά να φροντίσεις να πάς στην πόλη αναχώρησης του πακέτου.Αν συμφέρει βέβαια.
 

marsal

Member
Μηνύματα
10
Likes
12
Πρακτορεία εξωτερικού για πακέτα διακοπών στο εξωτερικό μάλλον θέλεις.Με αναχώρηση από Αθήνα.Λίγο δύσκολο νομίζω γιατί η Ελληνική αγορά είναι μικρή και τα ξένα πρακτορεία μάλλον δεν ενδιαφέρονται.Αν η τιμή του πακέτου είναι ελκυστική θα πρέπει απλά να φροντίσεις να πάς στην πόλη αναχώρησης του πακέτου.Αν συμφέρει βέβαια.
Σε ευχαριστω. Ακριβως αυτο εννοω. Και τις περισσοτερες φορές, η μεταβαση στην πολη αναχωρησης του πακετου, δεν συμφερει...
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.830
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
γιατι δεν συμφερει? εχω κανει αρκετα τετοια ταξιδια
εξαρταται βεβαια τι θελεις κ απο που να φυγεις
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.305
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλημέρα. Ξέρει κάποιος αυτό το πρακτορείο που εξυπηρετεί τοπικές εκδρομές σε πολλές χώρες του κόσμου;
Πήρα προσφορά για την Ιορδανία για ένα εξαήμερο με car/driver σε mini van με πολύ καλή τιμή. Διαφορά από την φτηνότερη 135 ευρώ. Κριτικές καλές έχει και στι Τ/Α

http://www.localtrips.net/v
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom