Tα 10 καλύτερα τρεκ στον κόσμο

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Είμαστε και εμείς που μας ελειψαν οι εκπομπες.

Σιγουρα θα είχε ενδιαφερον, ειτε τρεκ ανα τον κοσμο, είτε ακόμη και ανά την Ελλάδα. Δεν ειμαστε και τρελοι τρεκκερς σαν λαός και δεν εχουμε την κουλτουρα, αλλά και αυτό έχει αρχίσει και αλλάζει. Οπότε μια εκπομπή θα ήταν χρησιμη για επιδοξους τρεκκερς.
 
Μηνύματα
410
Likes
1.351
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Μαλλον πρεπει να ξαναρχισουν οι εκπομπες .Με το covid παθαμε ταξιδιωτικο στερητικο συνδρομο και βλεπουμε τις εκπομπες σε επαναληψη :p.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
για τα νιατα.......................
 

Jakis

Member
Μηνύματα
80
Likes
611
Τις σκέφτομαι ως επόμενες διακοπές. Το GR20 δυστυχώς δείχνει να ειναι ένας εφιάλτης στο θέμα πρόσβασης & logistics, τείνω προς το Haute Route.

Εχω κάνει κάποια άλλα trek, αν υπάρχει ενδιαφέρον ας ανοιχθεί ένα θέμα για να τα συζητούμε εκεί...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Τις σκέφτομαι ως επόμενες διακοπές. Το GR20 δυστυχώς δείχνει να ειναι ένας εφιάλτης στο θέμα πρόσβασης & logistics, τείνω προς το Haute Route.

Εχω κάνει κάποια άλλα trek, αν υπάρχει ενδιαφέρον ας ανοιχθεί ένα θέμα για να τα συζητούμε εκεί...
Μην περιμένεις :) Άνοιξε θέμα εδώ Trekking & Hiking
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Τις σκέφτομαι ως επόμενες διακοπές. Το GR20 δυστυχώς δείχνει να ειναι ένας εφιάλτης στο θέμα πρόσβασης & logistics, τείνω προς το Haute Route.

Εχω κάνει κάποια άλλα trek, αν υπάρχει ενδιαφέρον ας ανοιχθεί ένα θέμα για να τα συζητούμε εκεί...
Μην περιμένεις :) Άνοιξε θέμα εδώ Trekking & Hiking
΄Οπως βλέπεις η θεματική ομάδα είναι "φτωχή"(μόνον δύο θέματα έχει)...Επομένως άνοιξε το θέμα που θέλεις άμεσα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom