ΗΠΑ Tι αεροπορικη να επιλεξω?

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Παιδιά βρίσκω εισιτήρια με ανταπόκριση από Λονδίνο αλλά η σύνδεση είναι μονο 1 ώρα στο πήγαινε και 1.5 στην επιστροφή. Δεν είναι υπερβολικά λίγος ο χρόνος για Χίθροου;
 
Μηνύματα
234
Likes
925
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Παιδιά βρίσκω εισιτήρια με ανταπόκριση από Λονδίνο αλλά η σύνδεση είναι μονο 1 ώρα στο πήγαινε και 1.5 στην επιστροφή. Δεν είναι υπερβολικά λίγος ο χρόνος για Χίθροου;
Θεωρητικά προλαβαίνεις ( Στο πήγαινε θα σου κάνουν και έλεγχο εισόδου για να πας ΗΠΑ, αυτό δεν ξέρω πόση ώρα θα σας παρει).Αν δεν αλλάζεις και αεροπορική εταιρία στο Λονδίνο τότε δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα .(Εγώ παντός δεν θα το έκλεινα αν ήταν να αλλάξω αεροπορική εταιρία )
 
Last edited:

Nellaki

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Και εμείς το ίδιο άγχος είχαμε όταν πήγαμε νέα υόρκη. Είχαμε 1ωρα και ένα τέταρτο στο πήγαινε και τόσο στον γυρισμό. Παρόλα που είχαμε και 40 λεπτά καθυστέρηση στην Θεσσαλονίκη (και εκεί αγχώθηκαμε πραγματικά) όλα πήγαν μια χαρά και προλάβαμε άνετα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Παιδιά βρίσκω εισιτήρια με ανταπόκριση από Λονδίνο αλλά η σύνδεση είναι μονο 1 ώρα στο πήγαινε και 1.5 στην επιστροφή. Δεν είναι υπερβολικά λίγος ο χρόνος για Χίθροου;
Αν είναι στο ίδιο terminal και με εννιαίο εισιτήριο, μια χαρά είναι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom