Test DNA

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.493
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σιγα καημενη, κανε ενα ταξιδι στις ΗΠΑ και δωσε το δειγμα. Αν δεν θες να πας επειδη φοβασαι πως θα βγεις Περσιδα και θα εχεις προβληματα με τον Trump, στειλε στη My Herigate που ειναι στο Ισραηλ και δεχεται απο παντου.
Δεν την ήξερα την υπηρεσία. My heritage γράφεται σωστά, απ' ό,τι βλέπω για το κιτ είναι 82€, δεν ξέρω αν πληρώνεις και κάτι μετά για να ζητήσεις τα αποτελέσματα, φαντάζομαι πως ναι. Αντί για σάλιο λέει πως είναι με απλή επαφή δέρματος. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.023
Likes
12.112
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν την ήξερα την υπηρεσία. My heritage γράφεται σωστά, απ' ό,τι βλέπω για το κιτ είναι 82€, δεν ξέρω αν πληρώνεις και κάτι μετά για να ζητήσεις τα αποτελέσματα, φαντάζομαι πως ναι. Αντί για σάλιο λέει πως είναι με απλή επαφή δέρματος. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Ευχαριστω για την διορθωση.

Εμενα μου το βγαζει 69€ απο 89€. Και Valentine's Day sale 59€ αν παραγγειλεις 2 ή περισσοτερα. Πληρωνεις ομως εξτρα και shipping. Δεν εχει αλλο κοστος.
Ειναι ενα στικ το οποιο το τριβης στην εσωτερικη μερια του μαγουλου.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.493
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ευχαριστω για την διορθωση.

Εμενα μου το βγαζει 69€ απο 89€. Και Valentine's Day sale 59€ αν παραγγειλεις 2 ή περισσοτερα. Πληρωνεις ομως εξτρα και shipping. Δεν εχει αλλο κοστος.
Ειναι ενα στικ το οποιο το τριβης στην εσωτερικη μερια του μαγουλου.
Νομίζω ότι αυτό είναι το κόστος αποστολής και του κιτ. Λογικά για τα αποτελέσματα ζητάνε παραπάνω
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Έλα βρε παιδιά με τα φτυσίματα μεσημεριάτικααα!! Άντε κ μόλις έφαγα :haha::haha:

Όποιος το κάνει πάντως να ενημερώσει για τα αποτελέσματα :lol:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.879
Likes
14.406
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Valentine's Day sale 59€ αν παραγγειλεις 2 ή περισσοτερα.
Το κανεις δώρο στις Βαλεντίνες σου,συγκρίνεις αποτελέσματα, ζευγαρώνεις με την πιο γνήσια.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.023
Likes
12.112
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Νομίζω ότι αυτό είναι το κόστος αποστολής και του κιτ. Λογικά για τα αποτελέσματα ζητάνε παραπάνω
Στο faq τους παντως δεν αναφερουν πουθενα για επιπλεον κοστος. Στην ερωτηση ποσο κοστιζει το τεστ dna παραπεμπει στη σελιδα για να παραγγειλεις kit.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι

fenia42

Member
Μηνύματα
3.879
Likes
14.406
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
29B8E499-2094-4105-BD08-5323DB838F07.jpeg
Σήμερα στις επτά το πρωί έλαβα τα αποτελέσματα που είχα κάνει μέσω του My heritage, τα οποια έκαναν περίπου τρεις εβδομάδες να βγουν. Ομολογώ πως έχω σοκαριστεί. Περίμενα κάτι πολύ πιο ποικιλόμορφο από αυτό. Φαίνεται οι πρόγονοί μου δεν ήσαν καθόλου μπερμπάντηδες και ζευγάρωναν μόνο με το είδος τους...
Καθόλου Καύκασος, καθόλου Ρωσία, καθόλου Ασία. Εμ κουκλίτσα μου, που πας με τη μύτη του Μεγαλέξανδρου, το ξανθό μπουκλακι και το μπλε μάτι;
 

Attachments

Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.103
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom