The official γατο-τοπικ

Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
8 γάτοι η μαλλον 7 συμφωνω με panpan εκτός κι αν κάποιιο μικρό είναι κρυμμένο πίσω πισω
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
καμιά γατοσυμβουλή έχετε να μου δώσετε για τη ζήλεια τους...τι θά κάνω;; η μεγάλη και μόνο στη θέα απο μακρυά(οχι να το χαιδέψω)του μεσαίου "μαίνεται"και γίνεται επιθετική σε μάς(αντί να γίνει σε κείνον μόνο)είναι ικανή να μας ξεσκίσει με τα νύχια της..και γενικώς θα σκάσει καμιά ώρα από το κακό της...ο δε μεσαίος ενώ μέχρί πρότινος ήταν κολλητός με τον μικρό της γειτόνισσας(που είναι αστείρωτος δεν ξέρω αν παίζει ρόλο)πιο αυτοκόλλητοι δεν γίνεται τώρα βγάζει κι αυτός ζήλειες;;τον διώχνει και του επιτίθεται ενω στη μεγάλη δείχνει σεβασμό α ξέχασα και ο μικρός επιτίθεται στη μεγάλη....όπως καταλαβαίνετε στην αυλή μου γίνεται της "κακομοίρας"...μήπως να μου προτείνετε κανεναν γατοψυχολόγο χιχι γιατί τάχω παίξει...
 

NightcoreKing

Member
Μηνύματα
241
Likes
566
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο_Καλοκαίρι :P
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Ζηλανδια!
Δε ξέρω αν φαίνεται, αυτή τη στιγμή Κολόμβου Θεσσαλονίκη, ένας γεράκος είχε τη γάτα πάνω στον..ωμο του ! Χάχα απίστευτος
IMG_20181220_113610.jpg
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
Η εικόνα αυτή μου θυμίζει σκηνές από την ταινία"'A street cat named Bob"".Οι γατόφιλοι παρακαλώ σπεύσατε να τη δείτε!!!!Βασισμένη στην αληθινή ιστορία του Αγγλου μουσικού James Bowen του οποίου τη ζωή άλλαξε στην κυριολεξία ένας αδέσποτο γάτος!με τον οποίον περιφέρεται(έτσι λεγεται)ακόμα και τώρα;(η ταινία βέβαια γυρίστηκε το 2016)στους δρόμους του Λονδίνου έχοντας τον αχώριστο φίλο του στους ώμους του!Στην ταινία πρωταγωνιστεί φυσικά ο ιδιος αυτός ο γάτος ,το σενάριο τογραψε ο μουσικός.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.579
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom