The official off-topic v3. ®

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.921
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κι εγώ αν είχα να διαλέξω θα έβλεπα Σερένα από γυναίκες (γιατί είναι εξωγήινη) και από άντρε Βερντάσκο, μπορεί να μην ειναι ο καλύτερος, είναι όμως ο πιο fun to watch. Αλλιώς, Τζόκοβιτς μακράν πάνω από το βαρετό (αλλά άψογο, είναι αλήθεια) Ναδάλ, έστω κι αν συναισθηματικά είμαι με το Φέντερερ.

Κι επειδή μπορεί να μην είμαστε (ακόμη...) στην Αυστραλία αλλά τα ταξιδάκια μας τα κάνουμε για να δούμε κανένα αθλητικό γεγονός πήρα και top16 για τον Παναθηναϊκό και εισιτήρια για ACB στην Ισπανία, ψάχνω και βαλτική λίγκα, θα αποβλακωθώ στο μπάσκετ εις τας Ευρώπας.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.838
Likes
18.896
panpan, ο Κριστιάνο την κέρδισε τη Χρυσή Μπάλα, αλλά πάλι έκλαιγε!! Τι θα γίνει με δαύτον...θέλουμε φωτόοοοοοο (διάλεξε εσύ το κλάμα, έχουμε μπόλικα:bleh:).
Respect όμως για τη θεά που τον κοιτάει από κάτω....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μηπως να το κανονισεις εσυ?:bleh:...για να ειναι σιγουρο οτι θα ερθεις..:bleh:
Μπα δεν ειμαι καλη σε αυτα , αν το κανονίσω εγω δε θα έρθουν οι μισοί
Άντε βρες μαγαζι , φτιάξε και μια πίτα και βουρ !
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Μπα δεν ειμαι καλη σε αυτα , αν το κανονίσω εγω δε θα έρθουν οι μισοί
Dont bet...εγω ειμαι σιγουρη οτι θα ερθουν πολλοι...ελα Ευαγγελια,ειναι η ωρα σου να γινεις οικοδεσποινα....
Άντε βρες μαγαζι , φτιάξε και μια πίτα και βουρ !
Δεν μπορω...το εγραψα για να το προτεινεις εσυ...ελαααα:bleh:
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Εγώ ως ξενιτεμένη θα περιοριστώ στο να προτείνω τη συνταγή για πίτα που δοκίμασα φέτος και απέσπασε θετικές κριτικές από multinational κοινό, που συμπεριλάμβανε δυο απαιτητικά γκουρμέ βρέφη :). Όταν το κανονίσετε, κόψτε κι ένα κομμάτι και για μας τον απόδημο!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.149
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom