The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
To δομινικάνικο το οποίο λέγεται (αν έχουν το Θεό τους!) "CavoVerdeana" είναι Πειραιά. Συνήθως Σάββατα έχει πάρτυ. Όποτε θελήσετε, εγώ ψημένη είμαι. (Πάλι για ψιλοκάψιμο μιλαμε :bleh: )
Αυτό είναι που έχουμε πει να πάμε??
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
@zmaria
Ναι, εσένα μάλιστα σου είχα στείλει και διάφορες πληροφορίες. Βλέπω να μεγαλώνει η ομάδα :clap: Δεν θα ξέρουν τι τους βρηκε έτσι και σκάσουμε όλες/-οι μαζί :haha::haha::haha:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.714
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λοιπόν, στην επόμενη συνάντηση που θα κατέβω θα με πάτε σε κάποιο after τέτοιου είδους :)
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
προσδιόρισε ποιου ειδους, φένια μου, αναφέρθηκαν πολλά :)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
@zmaria
Ναι, εσένα μάλιστα σου είχα στείλει και διάφορες πληροφορίες. Βλέπω να μεγαλώνει η ομάδα :clap: Δεν θα ξέρουν τι τους βρηκε έτσι και σκάσουμε όλες/-οι μαζί :haha::haha::haha:
Ωραία, υποψήφιο για μίνι τραβελστορική γυναικεία συνάντηση..

Λοιπόν, στην επόμενη συνάντηση που θα κατέβω θα με πάτε σε κάποιο after τέτοιου είδους :)
Κατέβα εσύ και θα σε κυκλοφορήσουμε don' t worry!
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
@zmaria
Ναι, εσένα μάλιστα σου είχα στείλει και διάφορες πληροφορίες. Βλέπω να μεγαλώνει η ομάδα :clap: Δεν θα ξέρουν τι τους βρηκε έτσι και σκάσουμε όλες/-οι μαζί :haha::haha::haha:
Σε όλους τάζεις βλέπω αλλά κανείς δεν έχει πάει...άξια κερδίζεις το ψωμί σου μάλλον....:haha::haha::haha:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Σε όλους τάζεις βλέπω αλλά κανείς δεν έχει πάει...άξια κερδίζεις το ψωμί σου μάλλον....:haha::haha::haha:
Όχι όχι για να είμαι δίκαια δεν φταίει, εγώ το έχω αμελήσει..
 

Aria_C

Member
Μηνύματα
318
Likes
112
Επόμενο Ταξίδι
Στ' αυγά μου :(
Ταξίδι-Όνειρο
Υποσαχάρια Αφρική
Σε όλους τάζεις βλέπω αλλά κανείς δεν έχει πάει...άξια κερδίζεις το ψωμί σου μάλλον....:haha::haha::haha:
Ιιιιιιι.... Τι είπες τώρα???
Αυτά είναι κατάπτυστα ψεύδη! Δεν έταξα μόνο! Περιμένω πότε θα αξιωθεί το έτερο μέρος της παρέας (βλέπε zmaria) να θελήσει να πάμε! Εξάλλου τι ψωμί να κερδίσω? Όπως και στο Σκαραβαίο, έτσι κι εκεί, υπάρχουν άλλες που κερδίζουν με κόπο το ψωμί τους! :bleh::bleh::bleh:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Σ' ενα στριπτιτζάδικο στη Θεσ/νίκη έπαθα την πλάκα της ζωής μου...Βγάινει σε κάποια φάση ο μοναδικός άντρας στριπερ τον οποίο ανακοίνωσαν ως "Wayne από το Κάνσας" και τελικά ήταν πρώην-συμφοιτητής μου!!! :shock:
Καλα ρε βαριο ..μα τι αλλο θα σου τυχει πια εσενα?:haha::haha::haha:

Αρια αυτο only for girls πως το εννοεις ?Ειναι lesbian only ή εχουν αντρες στριπερ ?
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ιιιιιιι.... Τι είπες τώρα???
Αυτά είναι κατάπτυστα ψεύδη! Δεν έταξα μόνο! Περιμένω πότε θα αξιωθεί το έτερο μέρος της παρέας (βλέπε zmaria) να θελήσει να πάμε! Εξάλλου τι ψωμί να κερδίσω? Όπως και στο Σκαραβαίο, έτσι κι εκεί, υπάρχουν άλλες που κερδίζουν με κόπο το ψωμί τους! :bleh::bleh::bleh:
:clap::clap::clap::clap::clap:
Πάω πάσο...Οπότε πείθουμε τη zmaria και βουρ....Το ψαράκι ψημένο θα είναι...
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Για το επάγγελμα σου μάλλον μιλάει, όχι για την έξοδο! ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.200
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom