The official off-topic

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Λοιπόν...επειδή εκφράστηκαν κάποιες απορίες..κι επειδή εδώ στην Αθήνα έφτασαν κάποια πράγματα πιο αργά...τα ανακαλύψατε με χρονοκαθυστέρηση δηλαδή (ένα πράγμα σαν τους αρχαίους Έλληνες που δημιουργούσαν τέχνη όταν οι άλλοι πολεμούσαν να σκαρφαλώσουν πάνω στα κλαδιά των δέντρων)....ήρθα να σας δώσω τα φώτα μου! χα χα :haha::haha:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Λοιπόν...επειδή εκφράστηκαν κάποιες απορίες..κι επειδή εδώ στην Αθήνα έφτασαν κάποια πράγματα πιο αργά...τα ανακαλύψατε με χρονοκαθυστέρηση δηλαδή (ένα πράγμα σαν τους αρχαίους Έλληνες που δημιουργούσαν τέχνη όταν οι άλλοι πολεμούσαν να σκαρφαλώσουν πάνω στα κλαδιά των δέντρων)....ήρθα να σας δώσω τα φώτα μου! χα χα :haha::haha:
Κανε μας τη χαρη αγορι μου , μην αρχισω με τα σκληρα .......
Μην αρχισω να θυμιζω ποτε μπηκατε στον χαρτη της Ελλαδος
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Λοιπόν...επειδή εκφράστηκαν κάποιες απορίες..κι επειδή εδώ στην Αθήνα έφτασαν κάποια πράγματα πιο αργά...τα ανακαλύψατε με χρονοκαθυστέρηση δηλαδή (ένα πράγμα σαν τους αρχαίους Έλληνες που δημιουργούσαν τέχνη όταν οι άλλοι πολεμούσαν να σκαρφαλώσουν πάνω στα κλαδιά των δέντρων)....ήρθα να σας δώσω τα φώτα μου! χα χα :haha::haha:

πρεπει να βγαλεις την αντιστροφη μετρηση για το παρισι!:(:(
(καρφωνει και το ποσο πολυ καιρο εχεις να μπεις, ντροπη!!:mad:)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Απορία 1: γιατί όταν πάει κάποιος στο τυροπιτάδικο και ζητήσει μια τυρόπιτα, του δίνουν πίτα με φέτα (άλλο που την αναμειγνύουν με μυζήθρα κλπ. για λόγους οικονομίας) και όχι κασερόπιτα;

Απορία 2: γιατί αμφισβητείτε ότι λέγοντας τυρί εννοούμε το κασέρι κι όχι την φέτα; γιατί λοιπόν δεν πάτε να ζητήσετε φετόπιτα και επιμένετε να ζητάτε τυρόπιτα; ε;

Απορία 3: το δικό μας εθνικό τυρί είναι η φέτα. Εσείς στο χωριό σας με γαλώσατε με Έμενταλ Αυστρίας; Οκ...όλα τυριά είναι αλλά φαντάζομαι πως και η κυρά Χέλγκα στο πιο απόμερο χωριό της Ολλανδίας το δικό τους γκούντα, τυρί θα το κατονομάζουν στην καθημερινότητά τους. ε;
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κανε μας τη χαρη αγορι μου , μην αρχισω με τα σκληρα .......
Μην αρχισω να θυμιζω ποτε μπηκατε στον χαρτη της Ελλαδος
Αμ... εμείς είχαμε αυτοκρατορία σε όλη την ευρύτερη περιοχή που κόπτεσαι να επισκεφτείς ξανά και ξανά...μετά μας γκαντεμιάσατε και συρρικνωθήκαμε γενικώς! :bleh::bleh::bleh:

πρεπει να βγαλεις την αντιστροφη μετρηση για το παρισι!:(:(
(καρφωνει και το ποσο πολυ καιρο εχεις να μπεις, ντροπη!!:mad:)
Ας το ας βρίσκεται για καλό φενγκ σούι...μπας και ξαναπάω σύντομα! :clap:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.879
Likes
14.406
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δεν σε γνωρίζω...αλλά όταν τα φτιάχνει κάποια κοπέλα με τον Τζακ Νόρις...αυτός την έχει ήδη χωρίσει! :bleh::bleh::bleh:
Δε χάνεις και τίποτα :)

- Μου κανες την καρδιά περιβόλι τώρα, κι εγώ νόμιζα είχε αισθήματα....
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.095
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom