The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πωωωωω!! Αρρώστια! Μπράβο ρε Φένια. ;)
Αν επιτρέπεται, σε τι τιμή έπαιξαν τα εισιτήρια;
Αρρώστια δε λες τίποτα! Με πήγασους από Αθήνα, 350 ευρώ, Ιούνιο. Αντε δε παίρνεις τα μωρά σου να πάτε μια βόλτα :) ή θα δει την Ισλανδία ο μικρούλής φέτος;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Αρρώστια δε λες τίποτα! Με πήγασους από Αθήνα, 350 ευρώ, Ιούνιο. Αντε δε παίρνεις τα μωρά σου να πάτε μια βόλτα :) ή θα δει την Ισλανδία ο μικρούλής φέτος;
Μια που λετε για Ισλανδια, παω και βρισκω εισιτηρια με μιλια τον Ιουλιο με 60-70 ευρω με επιστροφη, αλλα οσο να ναι μου ηρθε ξαφνικο καθως δεν ειχα προετοιμαστει για 4ψηφιο νουμερο για εξοδα ταξιδιου. Αποθνησκω κι εγω απο προχθες. Απο πικρα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μια ζωή την έχουμε, εγώ το έχω πάρει απόφαση και κάνω του κεφαλιού μου. Κλείστα!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Αρρώστια δε λες τίποτα! Με πήγασους από Αθήνα, 350 ευρώ, Ιούνιο. Αντε δε παίρνεις τα μωρά σου να πάτε μια βόλτα :) ή θα δει την Ισλανδία ο μικρούλής φέτος;
Τα μωρά θέλουν θαλασσες λεει. :D
Δεν έχουμε ιδέα για τίποτα ακόμα, περιμένουμε τη μετακόμιση και βλέπουμε. Ιρλαν-Ισλαν-Γροιλαν-δία θα είναι ο ιδεατός μήνας Ιούλιος, οπότε αφήστε με να ονειρεύομαιιιιι:rolleyes:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Μια που λετε για Ισλανδια, παω και βρισκω εισιτηρια με μιλια τον Ιουλιο με 60-70 ευρω με επιστροφη, αλλα οσο να ναι μου ηρθε ξαφνικο καθως δεν ειχα προετοιμαστει για 4ψηφιο νουμερο για εξοδα ταξιδιου. Αποθνησκω κι εγω απο προχθες. Απο πικρα.
Μια χαζή ερώτηση: Πώς έχετε τόσα πολλά μίλια από αυτή την Aegean, τα μοιράζουν στις λαϊκές;; :D
Θέλω να πω, αν δεν έχω αυτή την περίφημη πιστωτική, γίνεται τίποτα ή μπα; Ρωτάω γιατί εκ των πραγμάτων δε γίνεται να την έχω. :rolleyes:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.016
Likes
40.986
Μια χαζή ερώτηση: Πώς έχετε τόσα πολλά μίλια από αυτή την Aegean, τα μοιράζουν στις λαϊκές;; :D
Θέλω να πω, αν δεν έχω αυτή την περίφημη πιστωτική, γίνεται τίποτα ή μπα; Ρωτάω γιατί εκ των πραγμάτων δε γίνεται να την έχω. :rolleyes:
Και με πτησεις μαζευονται, αν εισαι ο @taver . Οι υπολοιποι κανουμε τα κουμαντα μας με πιστωτικες.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μια που λετε για Ισλανδια, παω και βρισκω εισιτηρια με μιλια τον Ιουλιο με 60-70 ευρω με επιστροφη, αλλα οσο να ναι μου ηρθε ξαφνικο καθως δεν ειχα προετοιμαστει για 4ψηφιο νουμερο για εξοδα ταξιδιου. Αποθνησκω κι εγω απο προχθες. Απο πικρα.
Με μίλια και 60-70 ευρώ;Με ποια εταιρεία;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom