The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Και με πτησεις μαζευονται, αν εισαι ο @taver . Οι υπολοιποι κανουμε τα κουμαντα μας με πιστωτικες.
Χμμ, οκ. Άρα ας μην παιδεύομαι τσάμπα. :) Καλώς να χαρείς ταξιδάρα στην Ισλανδία τότε, δε θα μετανιώσεις καθόλου το τετραψήφιο που λες! ;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Με μίλια και 60-70 ευρώ;Με ποια εταιρεία;
Τα συγκεκριμενα χρειαζονταν 40.000 μιλια.
Οταν επιλεξεις πτησεις που το ενα τουλαχιστον σκελος ειναι η SAS , οι φοροι ειναι γελοιοι. Και για Ισλανδια και οποιονδηποτε προορισμο μπορει να εξυπηρτησει η SAS. Και Σκανδιναβια, Βαλτικες, τα ιδια.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Χμμ, οκ. Άρα ας μην παιδεύομαι τσάμπα. :) Καλώς να χαρείς ταξιδάρα στην Ισλανδία τότε, δε θα μετανιώσεις καθόλου το τετραψήφιο που λες! ;)
Με τιποτα λεμε. Το τετραψηφιο θελει κουμπαρα, που ο δικος μου για 2018 τελος. Παμε για το 2019.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.631
Likes
12.454
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μήπως υπάρχει κανένας άνθρωπος να μου πει αν έχει μυριστεί πότε τελειώνουν οι εξετάσεις στην Α και Β Λυκείου, αλλά και οι πανελλήνιες; :rolleyes:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.044
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μήπως υπάρχει κανένας άνθρωπος να μου πει αν έχει μυριστεί πότε τελειώνουν οι εξετάσεις στην Α και Β Λυκείου, αλλά και οι πανελλήνιες; :rolleyes:
Το Μάη κάποια στιγμή. Μπορεί και τον Ιούνη όμως :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.044
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Και με πτησεις μαζευονται, αν εισαι ο @taver . Οι υπολοιποι κανουμε τα κουμαντα μας με πιστωτικες.
Μπα, κι έτσι δύσκολο. Αμα ταξιδεύεις πολύ για δουλειά (= other people's money) είναι σαφώς πιο εύκολο...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Όλες τον Ιούνιο τελειώνουν. Το θέμα είναι πότε;
https://www.esos.gr/arthra/53942/ti...ia-ti-lixi-mathimaton-sta-gymnasia-kai-lykeia
Προσοχη παράγραφος 9: Αν τα σχολεία δεν λειτουργήσουν για διάστημα μεγαλύτερο των δεκαπέντε (15) εργάσιμων ημερών, το διδακτικό έτος μπορεί να παραταθεί για αντίστοιχο ή μικρότερο χρονικό διάστημα με απόφαση του/της Περιφερειακού/ής Διευθυντή/ντριας Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης μετά από εισήγηση του/της Διευθυντή/ντριας Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.
Εννοει καταληψεις
 

xalara

Member
Μηνύματα
217
Likes
665
Επόμενο Ταξίδι
Αndromeda
Ταξίδι-Όνειρο
Bora-bora
Μόλις έκλεισα αεροπορικά για Κιργιστάν, θέλω να ουρλιάξω από τη χαρά μου την οποία δε συμμερίζεται κανείς από τους οικείους μου, οπότε το λέω σε εσάς!
Πάρτε και λίγα 90ζ

Καλο ταξιδι και να περάσεις τέλεια! Πρόσφατα εβλεπα τις φωτογραφίες απο το ταξιδι μου στο Κιργιστάν και αναπολούσα την ελευθερία που ένοιωθα πανω στο άλογο στις στεπες. Αξεχαστες εικονες σε ενα παρθενο μερος μακρια απο τον μαζικο τουρισμο που εύχομαι να καταφερω να ξαναπαω.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλο ταξιδι και να περάσεις τέλεια! Πρόσφατα εβλεπα τις φωτογραφίες απο το ταξιδι μου στο Κιργιστάν και αναπολούσα την ελευθερία που ένοιωθα πανω στο άλογο στις στεπες. Αξεχαστες εικονες σε ενα παρθενο μερος μακρια απο τον μαζικο τουρισμο που εύχομαι να καταφερω να ξαναπαω.
Ευχαριστώ! Γράψε μας ρε συ μια ιστορία ή έστω λίγα λόγια. Είναι ταξιδιωτικό όνειρο χρόνων το Κιργισταν.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πάντα Κιργιζιστάν το θυμόμουν. Πότε το έκαναν Κιργιστάν; (ερώτηση σε καθηγητές γεωγραφίας)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πάντα Κιργιζιστάν το θυμόμουν. Πότε το έκαναν Κιργιστάν; (ερώτηση σε καθηγητές γεωγραφίας)
Κιργιζια το λέγαμε εμείς στο σχολείο πάντως. Kyrgyzstan είναι στα εγγλέζικα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom