The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.430
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Λοιπόν, επειδή είμεθα και πελάτες & οικογενειακοί φίλοι του Μπαμπούλα ΑΕ να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Ο Φάνης και ο Στέλιος ήσαν αδερφια, ο Στέλιος αναπαύεται πλέον εν τόπω χλοερό. Χωρίσανε τα τσανάκια τους και πορεύονται διαφορετικά στο κλάδο της εργαλαβίας κηδειών.
Ο υιος Φάνη είναι νεαρός περί τα 26 και έχει πολύ χιούμορ,το έχει ανάγει σε επιστήμη και τον θεωρώ πραγματικό επαγγελματία.

http://www.parallaximag.gr/reportage/oi-zoes-ton-allon-mpampoylas-o-neoteros

Δυστυχώς προ τριετίας τους χρειαστήκαμε 3 φορές μέσα σε δύο μήνες και είδα ότι οι άνθρωποι είναι πολύ επαγγελματίες στη δουλειά τους. Πραγματικά,το αγαπούν αυτό που κάνουν και το κάνουν με μεράκι, η δε παρουσία τους είναι διακριτική.
Σε τέτοιες δύσκολες στιγμές, εκτίμησα πραγματικά την στάση τους.
Eπίσης καλό είναι να υπάρχει και λίγο χιούμορ σε μακάυριες καταστάσεις.
Βιτρίνα Φάνη Μπαμπούλα το Πάσχα :
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Ναι, να κάνουμε κράτηση....ίσως έχουν και τύπους για να κλαίνε μαζί σου, αν οι "αγαπημένοι" συγγενείς δε φτάνουν
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
οκ. Μέσα είμαι.. Ελπίζω μόνο να μην έχουν "σκληρή" πόρτα και μείνω στην απόξω. Τετοιες εκδηλώσεις με δωρεαν νερό εγώ δεν τις χάνω...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Καρφίτσα με το συμπάθειο αλλά το πακέτο σου μπορεί να είναι πιο φτηνό, αλλά δεν έχει πολλές παροχές. Μια φορά πεθαίνουμε ας σπαταλήσουμε και λιγο χρήμα ρε αδερφέ! Μη σε πιάνει η τσιγγουνιά σου....
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Καρφίτσα με το συμπάθειο αλλά το πακέτο σου μπορεί να είναι πιο φτηνό, αλλά δεν έχει πολλές παροχές. Μια φορά πεθαίνουμε ας σπαταλήσουμε και λιγο χρήμα ρε αδερφέ! Μη σε πιάνει η τσιγγουνιά σου....
Ναι...τσιγγουνα ειμαι γιατι ο τελεταρχης μου τις εκοψε τις παροχες...:D:D:Dαδικο εχω;;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.383
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πλάκα πλάκα, αυτό είναι το μόνο ταξίδι που θα κάνουμε όλοι μας.
Αμ θα το ξαναπώ! Τι είναι η ζωή...τι είναι ο άνθρωπος..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.752
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom