The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401

Εδώ βλέπουμε ασφαλίτη της αστυνομίας, του δημοκράτη και φιλελεύθερου Μακρόν, ο οποίος κρατάει στο χέρι του σφυρί αντί για γκλοπ ή κάτι άλλο. Μάλλον θα το πήρε για να κρεμάσει κανένα κάδρο, δεν πιστεύω να πήγαινε να σπάσει καμία βιτρίνα ή αυτοκίνητα ή να χτυπήσει με αυτό κανέναν διαδηλωτή.
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Αφου εχουμε πηξει στην Δημοκρατια,:)ολα αυτα ειναι φωτοσοπ(ολοι μαζι παιδια ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
Μάλλον θα το πήρε για να κρεμάσει κανένα κάδρο, δεν πιστεύω να πήγαινε να σπάσει καμία βιτρίνα ή αυτοκίνητα ή να χτυπήσει με αυτό κανέναν διαδηλωτή.
Έκανε ανακαίνιση το σπίτι του και του είπαν να έρθει αμέσως.Αυτός δεν έβρισκε το γκλόμπ του γιατί το
χρησιμοποιούσε το βράδυ......(μην σκέφτεσαι πονηρά ατακτούλη) και πήρε ότι βρήκε.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Τα κυριακατικα μεσημερια απαιτουν χαλαρωση του πνευματος (και της ζωνης για υποβοηθηση πεψης του εριφιου στο φουρνο). Με τα καταλληλα οπτικοακουστικα ερεθισματα...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για αυτο απολαυσε κι εσυ τη Rafa πιο πανω κ το κλασατο 747...
 
Last edited by a moderator:

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Προς το παρόν απολαμβάνω την πτήση της επιστροφής από το 01Α...
Let me guess σε τι μεγαθηριο εισαι...
Q400? ATR72? 319? A ξεχασα που κ που μπαινεις κ σε 320...
Αντε κλεισε κανενα μεγαλο JNB με σοβαρη εταιρεια οπως η ΚΙΚΙ να ευχαριστηθεις...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Let me guess σε τι μεγαθηριο εισαι...
Q400? ATR72? 319? A ξεχασα που κ που μπαινεις κ σε 320...
Αντε κλεισε κανενα μεγαλο JNB με σοβαρη εταιρεια οπως η ΚΙΚΙ να ευχαριστηθεις...
Θύμισε μου, πότε πέταξες τελευταία φορά με αεροσκάφος δυο διαδρόμων; Εγώ τουλάχιστον μπήκα σε 2 το Νοέμβριο και 2 ακόμα το Σεπτέμβριο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.368
Likes
9.292
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θύμισε μου, πότε πέταξες τελευταία φορά με αεροσκάφος δυο διαδρόμων; Εγώ τουλάχιστον μπήκα σε 2 το Νοέμβριο και 2 ακόμα το Σεπτέμβριο...
Προσωπικα δεδομενα.. Και ασχετο με οτι ειπα. επιλεγω βαση εταιρειας-αεροσκαφων. Δεν τρεχω στη Σοφια κ στο Ερεβαν για τις ανταποκρισεις μου για να γλιτωσω το αντιτιμο 2 καφεδων στην Πλατεια...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
πες τε μου χωρα-ες με Δημοκρατια παρακαλω.Με επιχειρηματα οχι πεταμε ενα λαικ και αντε γεια!
https://www.eiu.com/topic/democracy-index . Διαβάστε και το report, όχι μόνο το χάρτη.
Και τώρα που το λύσαμε, να βρούμε άλλο θέμα να αποδείξουμε "με επιχειρήματα"; Ξερω γω, αν η γη γυρίζει η όχι;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.880
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom