The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Παρακαλούνται οι συμφορουμίτες που δεν έχουν τάσεις αυτοκαταστροφής, και δεν θέλουν να αποκτήσουν, να μην κάνουν upgrade σε Windows 10.
:suicide:
Εμ, τώρα την κάναμε τη μαλακία...καινούργιο laptop έχει γίνει πιο αργό από τον θάνατο. Κανα δυο φορές έχει σταματήσει ο ήχος και πρέπει να κάνω restart για να επανέλθει... Δεν ξέρω τι κάνουν οι προγραμματιστές τις Microsoft θέλει πραγματικά προσπάθεια...
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Εμ, τώρα την κάναμε τη μαλακία...καινούργιο laptop έχει γίνει πιο αργό από τον θάνατο. Κανα δυο φορές έχει σταματήσει ο ήχος και πρέπει να κάνω restart για να επανέλθει... Δεν ξέρω τι κάνουν οι προγραμματιστές τις Microsoft θέλει πραγματικά προσπάθεια...
Τουλάχιστον εσύ μπορείς να κάνεις revert? Εμένα πέρασε ο μήνας. :bash:
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
539
Likes
2.751
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Οπως πάντα... Εγω τουλάχιστον παραμενω με παθος στα παλια μεχρι να αποδείξουν την αξια τους τα νεα. Δεν θα γινω εγω το πειραματόζωο της κάθε εταιρείας :p
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Διαβάζω λοιπόν για τη βαρκελώνη ότι σερβίρεται ένας τοπικός(?) καφές με αφρόγαλα και παγάκια σε διαφορετικό ποτήρι, είναι αλήθεια παν-παν? πως τον λένε? (με καταλανική προφορά αν γίνεται) επίσης μετά τις 28 θα χρειαζόμαστε διαβατήριο?:twisted:
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Ντρεπόμουν χτες, αλλά μιας και ρωτάνε κι άλλοι, ας ρωτήσω κι εγώ :oops:
Ροφούς στο Aquarium έχει; Και πόσο κάνει το εισιτήριο; Ωράριο;
Επίσης, τα δέντρα που είναι μπροστά από την καταλανική Βουλή πως λέγονται; Και πότε ανθίζουν; Ωράριο;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom