The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ο στρατός ανακοίνωσε ότι έχει αυτό τον έλεγχο της χώρας!
πάντα τον είχε:Μιλάμε για την Τουρκία.
Οσο για το ερώτημά σου φίλε Νεκταριε, επέτρεψέ μου να σε διαφωτίσω: Παρασκευή 15/7/2016 εκτός αν μένεις στους τροπικούς
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ταχύρρυθμα μαθήματα γεωγραφίας παρακαλώ :) . Μεταβολές γεωγραφικού πλάτους δεν αλλάζουν το timezone. Μόνο μεταβολές γεωγραφικού μήκους...
Αγαπητέ, εξήγησέ μου: το χιούμορ , σου αφαιρεθηκε χειρουργικά ή γεννηθηκες με το κουσουρι της "εκλογίκευσης" μεχρι και στα ανέκδοτα?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Παρακολουθούμε από την τηλεόραση ένα πραξικόπημα να εκδηλώνεται και σε λίγες ώρες να ξεφουσκώνει.....
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.716
Likes
7.795
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
ούτε που το είδα και άνοιξα νέο τόπικ!φευ!
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
πάντα τον είχε:Μιλάμε για την Τουρκία.
Οσο για το ερώτημά σου φίλε Νεκταριε, επέτρεψέ μου να σε διαφωτίσω: Παρασκευή 15/7/2016 εκτός αν μένεις στους τροπικούς
Εσυ μηπως περασες φετος καθολου απο κει? Να εχουμε να δωσουμε και μια λογικη εξηγηση στο συμβαν οχι τιποτα αλλο.:pΕπιπροσθετως θα βαδισω στα ιχνη του taver και θα σου πω οτι η προστακτικη δεν παιρνει αυξυση οποτε : επιτρεψε μου.:bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Εσυ μηπως περασες φετος καθολου απο κει? Να εχουμε να δωσουμε και μια λογικη εξηγηση στο συμβαν οχι τιποτα αλλο.:pΕπιπροσθετως θα βαδισω στα ιχνη του taver και θα σου πω οτι η προστακτικη δεν παιρνει αυξυση οποτε : επιτρεψε μου.:bleh:
Μωρε σου επιτρέπω, αλλά:
αυξυση ?
????????? Τι σημαίνει αυξυση? Παραδεχομαι την γλωσσολογική μου ένδεια.
Πραγματικά θα ήθελα να μάθω την ερμηνεία του όρου "αυξυση". Πρώτη φορά διαβάζω τέτοια λέξη .... Τι σημαίνει? Με προβληματίζεις... "αυξυση? Τι είναι τούτο?
 

Nektarios P.

Member
Μηνύματα
62
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
Ryanairtrip
Ταξίδι-Όνειρο
ταφρος μαριανων
αααχ δασκαλε που διδασκες και .... μολις εκανες τη γκαφα της χρονιας:klaps:....
Ενταξι μη μου το χτυπατε αλλο, ελεος, γιγνεσθε οικτηρμονες, παω να αυτοοικτιρηθω:haha:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom