The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Εκτός κι αν πας μεταμεσονύχτια οπότε πέφτεις πάνω σε κάτι τρίφυλλους πορτιέρηδες... και σε στρατολόγους της ΧΑ.

Δεν ψήφισες όμως καλή μου.
Όσο για αυτό συμφωνώ και επαυξάνω (Θα το κάνω αργότερα που θα πάω σπίτι ακόμη είμαι στο γυμναστήριο )
 

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Λοιπόν, η Gisele είναι εκτός συναγωνισμού για δύο λόγους α) μου αρέσει έτσι κι αλλιώς, έχει υπέροχο πρόσωπο και αρμονικά αναπτυγμένο σώμα β) δεν είναι γυμνασμένη με το νόημα που θέλει να προσδώσει το άρθρο. Σε δύο δε μπορώ να δω φωτογραφίες οπότε δε μπορώ να εκφέρω άποψη. Από τις υπόλοιπες ξεχωρίζουν 2, η Ashley και η Natalie. Θα προτιμήσω την Ashley. Αρμονικότατο κορμί, αναπτυγμένο όσο χρειάζεται για θηλυκό και όχι υπερβολικά γραμμωμένο επίσης που να παραπέμπει σε τραβεστί. Μου αρέσει!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.040
Likes
6.430
ο λόγος μου συμβόλαιο, δε χρειάζεσαι κάτι άλλο :D
O λαός θέλει σέλφιε με τα βάρη πίσω σου και συ να κάνεις καθίσματα. Πόσες λένε πως πάνε γυμναστήριο και κάνει 2/3 επαναλήψεις για δικέφαλα και μετά φεύγουν...
 

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
O λαός θέλει σέλφιε με τα βάρη πίσω σου και συ να κάνεις καθίσματα. Πόσες λένε πως πάνε γυμναστήριο και κάνει 2/3 επαναλήψεις για δικέφαλα και μετά φεύγουν...
Φίλε μου δε γνωρίζω αν ήμουν ευτυχισμένη να κάνω αυτό που περιέγραψες πιο πάνω γιατί εκτός το ότι δεν είχα αυτή τη "πολυτέλεια" δεν είναι του στιλ μου πίστεψέ με ... δεν έχω άδικα το τίτλο της φράου ( έτσι με λένε οι πελάτες μου τουλάχιστον - αν και έτσι όπως το περιγράφεις ο λαός δηλαδή μόνο εσύ άλλα πράγματα θέλει να δει )
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.040
Likes
6.430
Φίλε μου δε γνωρίζω αν ήμουν ευτυχισμένη να κάνω αυτό που περιέγραψες πιο πάνω γιατί εκτός το ότι δεν είχα αυτή τη "πολυτέλεια" δεν είναι του στιλ μου πίστεψέ με ... δεν έχω άδικα το τίτλο της φράου ( έτσι με λένε οι πελάτες μου τουλάχιστον - αν και έτσι όπως το περιγράφεις ο λαός δηλαδή μόνο εσύ άλλα πράγματα θέλει να δει )
Τι δεν σου αρέσουν τα καθίσματα; Είναι πολύ καλή άσκηση, εκτός αν έχει κάποιο πρόβλημα σε κανένα γόνατο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.040
Likes
6.430
Χελόου @jimp, travelstories εδώ, όχι πεφτουλιστανstories,
Ναι βρε με την @Action δεν υπάρχει τέτοιο ζήτημα, βασικά με καμία, μην παρεξηγηθούμε. Απλά μου αρέσει να την πειράζω, καθότι ''φράου'' που λέει και η ίδια.

Τώρα πάω να γράψω στο πεφτουλιστανstories.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.601
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom