The Official Offtopic v5

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Θα μπορούσε να ξεκινήσει ένα world tour σε πρώην σοσιαλιστικούς παραδείσους όπως το Μπενίν, η Γρενάδα και η Νότια Υεμένη για την προώθηση των αριστερών συνιστωσών και τη δημιουργία συμμαχιών.:haha:
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Ναι έτσι είναι οι αγρότες και οι κτηνοτρόφοι, αν γνωρίσετε κανέναν και σας βάλει να αρμέξετε καμιά προβατίνα μες στις βουνιές εσείς να σκεφτόσαστε αυτές τις φωτογραφίες. Μην πω για τους άλλους, τους γυμνούς στο άχυρο και θα φέρουν στο σπίτι ψύλλους και μετά θα γκρινιάζεται.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.718
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Κάλεσαν τον Τσίπρα να πάει και σε Μεξικό, Βολιβία, Νικαράγουα

Να τον κάνουμε μέλος να γράψει και καμιά ταξιδιωτική ιστορία;; εε τι λέτε;;:)
Παιδιά για Ραφαέλ Κορέα επιβεβαιώνω!
Τον συνάντησα τυχαία σε ενα παραθαλάσσιο χωριό του Εκουαδόρ όπου τρώγαμε στο ίδιο ταβερνάκι. Ήρθε και μας μίλησε και όταν έμαθε ότι είμαι ελληνίδα μου είπε χαρακτηριστικά "Fuerza!!(Δύναμη) :haha:

Και άκουγα εγώ Nicaragua Sandinista και νόμιζα ότι έλεγε για κανέναν σαδιστή πρόεδρο της Νικαράγουας η αμμόρφωτη!

 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.166
Likes
41.545
Ναι έτσι είναι οι αγρότες και οι κτηνοτρόφοι, αν γνωρίσετε κανέναν και σας βάλει να αρμέξετε καμιά προβατίνα μες στις βουνιές εσείς να σκεφτόσαστε αυτές τις φωτογραφίες. Μην πω για τους άλλους, τους γυμνούς στο άχυρο και θα φέρουν στο σπίτι ψύλλους και μετά θα γκρινιάζεται.
Που να τον γνωρισουμε @jimp? Και γιατι να μας βαλει να αρμεξουμε? Μη μου πεις πως ότι τάζει ο αγρότης στην αρχή ότι θα κερνάει, θα πληρώνει και θα μας έχει βασίλισσες είναι σαπουνόφουσκα!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Ναι έτσι είναι οι αγρότες και οι κτηνοτρόφοι, αν γνωρίσετε κανέναν και σας βάλει να αρμέξετε καμιά προβατίνα μες στις βουνιές εσείς να σκεφτόσαστε αυτές τις φωτογραφίες. Μην πω για τους άλλους, τους γυμνούς στο άχυρο και θα φέρουν στο σπίτι ψύλλους και μετά θα γκρινιάζεται.
Δουλειά σου εσύ, χρυσέ μου! Εγώ πάντως θα πέσω στο άχυρο με το φλιτ στο χέρι...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Που να τον γνωρισουμε @jimp? Και γιατι να μας βαλει να αρμεξουμε? Μη μου πεις πως ότι τάζει ο αγρότης στην αρχή ότι θα κερνάει, θα πληρώνει και θα μας έχει βασίλισσες είναι σαπουνόφουσκα!
Αν δεν αρμέξεις να βγει γαλατάκι πως θ΄αγοράζεις τα σεα και τα μεα σου αγάπη μου; Βασίλισσα μέσα στο δικάμπινο αγροτικό και από πίσω οι μπάλες με το άχυρο και τα μαλλιά σου ν΄ανεμίζουν απ' το παράθυρο.Πςςςςςςς
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.144
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom