• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Οκτώβριο - Νοέμβριο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
  • Εκπομπή Travelstories!! Δείτε το 3ο επεισόδιο εδώ

The Official Offtopic v6

Yorgos

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
πήγαμε , πήγαμε
Μουσικές που αντιπαθούμε: Ποια είδη μουσικής δεν αντέχετε καθόλου; Τίποτε όμως, ούτε ένα κομμάτι, να είναι μαρτύριο, να προτιμάτε να ακούτε την κυρία Παπακώστα αντί γι αυτό το είδος μουσικής;

taver

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Κινέζικα σκυλάδικα. Ναι, υπάρχουν. Μην τα δοκιμάσετε, βλάπτουν σοβαρά την υγεία.

paefstra

Member
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Κινέζικα σκυλάδικα. Ναι, υπάρχουν. Μην τα δοκιμάσετε, βλάπτουν σοβαρά την υγεία.
Οι ιαπωνικες διασκευες ελληνικων σκυλαδικων ειναι πολυ χειροτερες

Señor_Nada

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
να προτιμάτε να ακούτε την κυρία Παπακώστα αντί γι αυτό το είδος μουσικής;
Ακραίο παράδειγμα ηχορύπανσης!

Σκυλάδικα, electro, techno, house, dubstep και γενικά όλες οι υποκατηγορίες της ηλεκτρονικής μουσικής μου προκαλούν νύστα ή εκνευρισμό.

Yorgos

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
πήγαμε , πήγαμε
Ακραίο παράδειγμα ηχορύπανσης!

Σκυλάδικα, electro, techno, house, dubstep και γενικά όλες οι υποκατηγορίες της ηλεκτρονικής μουσικής μου προκαλούν νύστα ή εκνευρισμό.
Προτείνω τρικομματικο debate ενόψει εκλογών με κυρία Παπακώστα, Λιάνα Κανέλλη και Άδωνι.

Η ψήφος μου σε rave, σκυλάδικα και death metal. Επίσης μηδαμινή ανοχή σε ενρινα, από Νταλάρα μέχρι αμανέδες και ανδαλουσιανικα.

Hugin

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Δεν μπορώ με τίποτα τους ήχους που έχει η ηλεκτρονική μουσική ειδικά κάτι ακραίες μορφές rave techno κτλ.
Αν και ξέρω οτι θα με φάτε θα το πω....
Δεν μπορώ να ακούω ποντιακά τραγούδια. Το πρόβλημά μου είναι ο ήχος της ποντιακής λύρας.

panpan

Member

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.542
Μέλη
35.366
Νεότερο μέλος
Σωτηράκης