The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Προτείνω τρικομματικο debate ενόψει εκλογών με κυρία Παπακώστα, Λιάνα Κανέλλη και Άδωνι.

Η ψήφος μου σε rave, σκυλάδικα και death metal. Επίσης μηδαμινή ανοχή σε ενρινα, από Νταλάρα μέχρι αμανέδες και ανδαλουσιανικα.
Απο που κι ως που τρικομματικο?ολοι οι πολιτικοι ειναι ιδιοι ,αλλωστε κορακας κορακου ματι δεν βγαζει(ολοι αλλαζουν κομμα ποιο γρηγορα κιαπο υαλοκαθαριστηρα ,γιατι απο ιδεολογια ολοι εχουν τον ερωτα της καρεκλας)και του χρηματος βεβαιως ,βεβαιως!!!!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
καποια ειδη μεταλ ή πιθανως γενικως η μεταλ, δεν ξερω ομως ποια γιατι ειμαι ασχετη και δεν με ενδιαφερει να μαθω. μικροτερη ειχα σχετικες παρεες και ειχα παει καποιες φορες σε μεταλαδικα για την παρεα. μιλαμε ανυποφορη κατασταση



στην δομινικανη ηρθε παρεα ελληνων σε μπαρακι και δυστυχως πολυ δυστυχως ζητησαν το σφυριξα και εληξες και ενα του λεπα. δεν γλιτωνεις πουθενα ομως. αν ειναι μελη του φορουμ την αγαπη μου, αλλα λαθος, πολυ λαθος
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.954
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Οι ιαπωνικες διασκευες ελληνικων σκυλαδικων ειναι πολυ χειροτερες


Άσε κάτω τους Pyramidos, τους παρακολουθώ χρόνια τώρα και είναι θεοί. Το ακριβώς αντίθετο εννοούσα. Την κινεζική μουσική που επιτελεί το ρόλο του σύγχρονου σκυλάδικου, λαϊκού ακούσματος με εκμοντερνισμένο στουντιακό "μπητ" (αυτό τον ρυθμικό ήχο που δε μπορεί να τον παράξει κανένα μουσικό όργανο, μόνο από υπολογιστή βγαίνει), σε συνδιασμό με Κινεζική γλώσσα. Θυμαμαί πως τα άκουγα το Σεπτέμβρη σε ένα εστιατόριο (...) στη Σαγκάη.

Υ.Γ. Έψαξα να βρω παράδειγμα και ΔΕ ΒΡΗΚΑ στα 15 λεπτά που αφιέρωσα, θα το ξαναδώ. Ψάχνοντας, όμως, πέτυχα αυτό το αριστούργημα....:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.020
Likes
40.999
Ακουω προκλασικη μουσικη και πολυ επιλεκτικα κλασικη. Αυτος που δεν αντεχω ειναι ο Μοτσαρτ. Οχι μονο γιατι ακουγεται "καπως" στα αυτια μου, δεν υπαρχει "χημεια", αλλα και γιατι μου προκαλει εκνευρισμο η αγωνιωδης προσπαθεια του πατερα του να τον προμοταρει ως παιδι-θαυμα σε ολη την παιδικη του ηλικια. Προφανως και ηταν αλλιως και τα ηθη της εποχης, αλλα αυτο που διαβασα ηταν εγκληματικο για τη σωματικη και ψυχικη υγεια ενος ανηλικου και μου χαλαει τη διαθεση.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.431
Likes
4.414
Άσε κάτω τους Pyramidos, τους παρακολουθώ χρόνια τώρα και είναι θεοί. Το ακριβώς αντίθετο εννοούσα. Την κινεζική μουσική που επιτελεί το ρόλο του σύγχρονου σκυλάδικου, λαϊκού ακούσματος με εκμοντερνισμένο στουντιακό "μπητ" (αυτό τον ρυθμικό ήχο που δε μπορεί να τον παράξει κανένα μουσικό όργανο, μόνο από υπολογιστή βγαίνει), σε συνδιασμό με Κινεζική γλώσσα. Θυμαμαί πως τα άκουγα το Σεπτέμβρη σε ένα εστιατόριο (...) στη Σαγκάη.

Υ.Γ. Έψαξα να βρω παράδειγμα και ΔΕ ΒΡΗΚΑ στα 15 λεπτά που αφιέρωσα, θα το ξαναδώ. Ψάχνοντας, όμως, πέτυχα αυτό το αριστούργημα....:
Καλό αλλά βρήκα καλύτερο...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Καλό αλλά βρήκα καλύτερο...
Απλά τέλειο! Τι έπος είναι αυτό χαχαχαχα
Ότι καλύτερο χειρότερο έχω ακούσει!
Το χορευτικό σε συνδυασμό με το άθλιο playback είναι όλα τα λεφτά:D:D:D
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
θα θυμωσουν καποιο εδω μεσα αλλα δεν αντεχω με τιποτα ποντιακα...
...αντε 1-2 τραγουδια ok...
αλλα ως εκει
(παρολο που εχω καπως καταγωγη απο εκει)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Αν και ξέρω οτι θα με φάτε θα το πω....
Δεν μπορώ να ακούω ποντιακά τραγούδια. Το πρόβλημά μου είναι ο ήχος της ποντιακής λύρας.
θα θυμωσουν καποιο εδω μεσα αλλα δεν αντεχω με τιποτα ποντιακα...
...αντε 1-2 τραγουδια ok...
αλλα ως εκει
Να ρωτησω κάτι... όποιου δεν του αρέσουν τα ποντιακά,του κρατάμε μούτρα εδώ μέσα; ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.359
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom