The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δε θα μπορουσε γιατι εκτος του 30-40% των Dems που τον θελει, οι αλλοι προτιμανε να ψηφισουν Τραμπ απ το να ψηφισουν Σαντερς. Δε νοειται στην αμερικη να μιλας ανοιχτα για σοσιαλισμο. Ειναι αυτοκτονια. Μονο νεοι και μερος της εργατικης ταξης τον στηριζανε. Δεν νικας εκλογες με αυτα τα 2 στην Αμερικη. Ποτε και με κανεναν τροπο.
Πάντως την προηγούμενη φορά όλα τα polls έδιναν το Sanders 20 μονάδες μπροστά , σε αντίθεση με τη Χίλαρι.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Παιδιά μήπως έχουν στείλει με κομματικά κριτήρια; Εμείς της αξιωματικής αντιπολίτευσης δεν έχουμε λάβει
Για καραφλούς το επιβεβαιώνω κι εγώ
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Έχω ελληνικό νούμερο, κινητό που δέχεται τέτοιες ειδοποιήσεις, σε περιαγωγή και δε μου έστειλαν. Μάλλον εξαιρούν όσα νούμερα δε βλέπουν ελληνικό δίκτυο.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κι άλλος διάσημος-κρούσμα του κορώνα, ο Ντόνοβαν Μίτσελ, παίκτης του NBA, μέχρι τώρα 3 παίκτες του ΝΒΑ είναι κρούσματα. Δηλαδή απ' τα 1300 κρούσματα στις ΗΠΑ τρεις είναι παίκτες του ΝΒΑ, ο Τομ Χανκς και η γυναίκα του.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Οι Αυστραλοί τονίζουν ότι ο Χανκς και η γυναίκα του μολύνθηκαν στις ΗΠΑ ή στο ταξίδι για Αυστραλία.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
623
Likes
2.853
Μήπως στους κύκλους των πλουσίων και διάσημων θεωρείται ότι είναι trendy να έχεις τον ιο από τη στιγμή που δε κινδυνεύουν;
Έχω απορία αυτοί που κάνουν την ανακοίνωση έχουν και υποχρέωση να αποδείξουν την ορθότητα αυτών που λένε; με τα αποτελέσματα των εξετάσεων για παράδειγμα
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μια χαρά αλήθεια είναι.Να μην έχεις εκτροπή κλήσης.
Μα ήρθε σε εμένα και σε όλα τα μοντέλα. Δεν εκτρέπεται η ομορφιά, είναι γνωστό αυτό από τις συγκεντρώσεις, το ξέρουν τα κορίτσια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μα ήρθε σε εμένα και σε όλα τα μοντέλα. Δεν εκτρέπεται η ομορφιά, είναι γνωστό αυτό από τις συγκεντρώσεις, το ξέρουν τα κορίτσια.
Πρώτη το πάτησα το like.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom