The Official Offtopic v6

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Το διαβασαμε και αυτο..... ολο της πατεντας οι Ελληναρες!!

https://www.in.gr/2020/03/26/greece...is-sto-port-mpagkaz-gia-na-apofygei-prostimo/
Καλα ελεος και στο πορτ μπαγκαζ πια τα βρισκουν οι κωλομπατσοι, εγω το δικο μου θα το δενω με εναν σπαγκο κατω απο την εξατμιση, δεν παει αλλο.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Καλα ελεος και στο πορτ μπαγκαζ πια τα βρισκουν οι κωλομπατσοι, εγω το δικο μου θα το δενω με εναν σπαγκο κατω απο την εξατμιση, δεν παει αλλο.
Γιατι δεν το δενεις με σκοινι να το τραβας απο πισω με ρολερ;; 6 στο 13033 :haha: Αθληση κυριε αστυνομε μου!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Να ρωτήσω για όποιον ξέρει.Στις έκτακτες πτήσεις επιστροφής πληρώνουν εισιτήριο;Ο @North66 έγραψε για flat ναύλο για μια πτήση.Ισχύει ναύλος για όλες;Τα ξενοδοχεία καραντίνας ποιος τα πληρώνει;
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί χάθηκε από τα σούπερ μάρκετ η μαγιά;
Δεκαπέντε χρόνια ζυμώνω και δε θα άντεχα να φάω τα απαίσια ψωμιά του φούρνου.
Μετά από ψάξιμο χωρίς αποτέλεσμα σε δέκα τουλάχιστον σούπερ μάρκετ βρήκα στον πρώτο φούρνο που ρώτησα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.672
Να ρωτήσω για όποιον ξέρει.Στις έκτακτες πτήσεις επιστροφής πληρώνουν εισιτήριο;Ο @North66 έγραψε για flat ναύλο για μια πτήση.Ισχύει ναύλος για όλες;Τα ξενοδοχεία καραντίνας ποιος τα πληρώνει;
Αν εννοείς την πτήση επαναπατρισμού ήταν δωρεάν για τον κόσμο.Το ξενοδοχείο και τα γεύματα ηταν δωρεάν.Αν ήθελες κάτι έξτρα πχ ντεληβερι,το πλήρωνες απο την τσεπη σου.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί χάθηκε από τα σούπερ μάρκετ η μαγιά;
Δεκαπέντε χρόνια ζυμώνω και δε θα άντεχα να φάω τα απαίσια ψωμιά του φούρνου.
Μετά από ψάξιμο χωρίς αποτέλεσμα σε δέκα τουλάχιστον σούπερ μάρκετ βρήκα στον πρώτο φούρνο που ρώτησα.
Κάτσε να ρωτήσω την γυναίκα μου και την πεθερά μου που αγόρασαν από 6 πακέτα αλεύρι ενώ ποτέ δεν ζυμώνουμε......
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Κάτσε να ρωτήσω την γυναίκα μου και την πεθερά μου που αγόρασαν από 6 πακέτα αλεύρι ενώ ποτέ δεν ζυμώνουμε......
Ευκαιρία να τις βάλεις να ζυμώσουν. Και αν σου πουν ότι δεν ξέρουν τη συνταγή θα σου τη στείλω εγώ.
Φτιάχνω και καλό παξιμάδι.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Αν εννοείς την πτήση επαναπατρισμού ήταν δωρεάν για τον κόσμο.Το ξενοδοχείο και τα γεύματα ηταν δωρεάν.Αν ήθελες κάτι έξτρα πχ ντεληβερι,το πλήρωνες απο την τσεπη σου.
Ναι για επαναπατρισμό μιλάω.Από Ισπανία ήταν δωρεάν.Και από τις άλλες χώρες το ίδιο;
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Αν εννοείς την πτήση επαναπατρισμού ήταν δωρεάν για τον κόσμο.Το ξενοδοχείο και τα γεύματα ηταν δωρεάν.Αν ήθελες κάτι έξτρα πχ ντεληβερι,το πλήρωνες απο την τσεπη σου.
Δωρεάν και το ανεγκέφαλο παραπονιόταν για την μεταχείριση στο Στάνλευ !
Αν είχε πληρωσει θα ήθελε να βαράνε προσοχές στο ξενοδοχείο φαντάζομαι.
Ασχημο πράγμα η αχαριστία
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.672
Δωρεάν και το ανεγκέφαλο παραπονιόταν για την μεταχείριση στο Στάνλευ !
Η πληροφόρηση που έχω είναι ότι η πλειοψηφία του κόσμου έμειναν υπέρ ευχαριστημένοι από την εξυπηρέτηση του ξενοδοχείου.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom