The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Στην αισθητική "έχω και κότερο, πάμε μια βόλτα", θα ταίριαζε και γραμματόσημο Ψάλτης-Γαρδέλης, με αισθητική "Βασικά καλησπέρα σας" & "Come with me για να τη βρεις" :haha:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Στην αισθητική "έχω και κότερο, πάμε μια βόλτα", θα ταίριαζε και γραμματόσημο Ψάλτης-Γαρδέλης, με αισθητική "Βασικά καλησπέρα σας" & "Come with me για να τη βρεις" :haha:
Δεν το λες και πολύ ταιριαστό, αν σκεφτεί κανείς οτι στη πρώτη περίπτωση χρησιμοποιείται η υποκρισία, η απάτη και το ψέμα για φλέρτ ενώ στη δεύτερη η αμεσότητα και η ειλικρίνεια.
Δεν βαριέσαι όμως, αυτά είναι ψιλά γράμματα
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Στην αισθητική "έχω και κότερο, πάμε μια βόλτα", θα ταίριαζε και γραμματόσημο Ψάλτης-Γαρδέλης, με αισθητική "Βασικά καλησπέρα σας" & "Come with me για να τη βρεις" :haha:
Εφτασε.
FB_IMG_1601552608818.jpg
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία

Y.Γ. Στο μεταξύ ούτε σωστή πληροφόρηση δεν μπορούν να προσφέρουν αν και πληρώνονται απ' τους φόρους μας οι της ΕΡΤ μιας και οι θαμώνες στις καφετέριες εξαιρούνται της υποχρέωσης να φορούν μάσκα.
https://www.thebest.gr/article/5960...no-gia-mia-goulia-kafe-kai-mia-mpoukia-fagito
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.472
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Απορούσα γιατί ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια τα μαγαζιά με ζαχαρωτά. Λύθηκε το μυστήριο!

 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Θα κάνω μήνυση στον Alpha. Έβαλα να δω Οικογενειακές Ιστορίες να γελάσω με τις ερμηνείες κι έχει κανονικούς ηθοποιούς. Αίσχος. Σε λίγο θα βάλουν και παίκτες στο μπάτσελορ που δε διαβάζουν το σενάριο. Ασταδιάλα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.692
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom