The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.541
Likes
8.517
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος

paefstra

Member
Μηνύματα
13.020
Likes
40.999
1) Κάποιοι εδώ μέσα λέγαμε ότι έχουν βρει την ευκαιρία για να περάσουν νόμους που δεν μπορούσαν


2) H μεσαία τάξη θα είναι ελάχιστοι. Η πλειοψηφία έπεσε κατηγορία.
1) Η δημοκρατικη αποφαση της πλειοψηφιας για αυτη την πολιτικη ειναι σεβαστη. Αν θυμαμαι καλα, ειχες πει οτι δεν ψηφιζεις.
2) Ε και? Βαρετο καταντησε να ειναι οι ιδιοι και οι ιδιοι μεσαια ταξη. Ας δουν πως ειναι η working class. Δεν θα παθουν τιποτε, τοσος κοσμος ειναι working class.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.751
Η δημοκρατικη αποφαση της πλειοψηφιας για αυτη την πολιτικη ειναι σεβαστη.
Ναι αυτήν σχολιάζαμε και έπεσαν να μας φάνε οι δημοκράτες.
Αν θυμαμαι καλα, ειχες πει οτι δεν ψηφιζεις.
Σωστά θυμάσαι. Έπαψα να θέτω τον εαυτό μου συνένοχο και χειροκροτητή ανέπαγγελτων σωτήρων.
Ας δουν πως ειναι η working class. Δεν θα παθουν τιποτε, τοσος κοσμος ειναι working class.
Μαρία Αντουανέτα έβγα γρήγορα από τον λογαριασμό της Παεφστρα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.020
Likes
40.999
Μαρία Αντουανέτα έβγα γρήγορα από τον λογαριασμό της Παεφστρα.
Τα μπερδεψες. Ειμαι στην επιτροπη υποδοχης της μεσαιας ταξης στους μπαξεδες μας. Αναλαμβανω ξεναγησεις, εισαγωγικα μαθηματα, οδηγιες επιβιωσης.
 

sinefoula

Member
Μηνύματα
451
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
;;;;;;;;;;;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Αίγυπτος,Μαρόκο!
Τελικά αυτή η ανορθογραφία είναι αληθινή ή βρήκαμε παππά ας θάψουμε 5-6; Σε κάθε περίπτωση γέλασα.
κοιτα τον τενεκέκα τον αντεγραψα απο φωτο που ειδα στα ''δικαιολογητικα'',που εχει βουήξει το twitter οσο για τον αραμπά που ανέρτησε η φίλη και την λειβαδιά τι να σου πω;οταν κανω το δικο μου ''αουτο τεστ'' θα ενημερωσω παντως εχει μεγαλη πλακα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.020
Likes
40.999
Πεθανε απο 17 πυροβολισμους ο Καραιβαζ εξω απο το σπιτι του που ειχε ασχοληθει με το αστυνομικο ρεπορταζ και το Φουρθιωτης_gate. Τυχαιο θα ηταν.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.187
Μηνύματα
883.364
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom