The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.796
Ε τωρα διαβαζεις σε ελληνικο αρθρο τη φραση "εχει συγκρουστει με τον Παπα" ενω ξερεις οτι ο Παπας στανταρ αγνοει την υπαρξη της γιατι δεν υπαρχει πουθενα καμια δημοσια απαντηση.
Ενταξει την παρακολουθουν ακροδεξιοι. Κι οι εδω παρακολουθουσαν το Πασχαλινο Λαγουδακι. Ο,τι θελει βλεπει ο καθε γραφικος, δικαιωμα του.
Καθαρό δημιούργημα των ΜΜΕ για τζερτζελέ. Την τρίχα την κάνουν τριχιά.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.154
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μια χαρά είναι το Άστρα.
Είπα εγώ το αντίθετο;.....ποιος σου είπε οτι φοβάμαι να κάνω το εμβόλιο;....Αυτό που λέει η Μάγδα λίγο παραπάνω δεν ισχύει και το ξέρω απο προσωπική εμπειρία. Μέχρι εδώ.

Το πρόβλημα με το Άστρα Ζένεκα είναι οτι η δεύτερη δόση είναι μετά απο 3 μήνες, οπότε για κάποιον που ανήκει στους προλετάριους και δεν του έχει βγάλει ακόμα τη δυνατότητα να κλείσει ραντεβού μέχρι και αυτή τη στιγμή, αλλά τον υποχρεώνει να κάνει αποκλειστικά μόνο αυτό το εμβόλιο, του γαμάει όλο το πρόγραμμα πατόκορφα, γιατί δεν μπορείς να αποκτήσεις την ανοσία που προσφέρει το εμβόλιο πριν απο τον Αύγουστο!..............

Και καλό καλοκαίρι στα τουριστάκια μας λοιπόν!....και απο Σεπτέμβριο έχει ο εκπληκτικός θεούλης και για εμάς....
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ακριβώς και γι αυτούς το σύστημα βγάζει Astra Zeneca!
Επιβεβαιώνω. Σε πολύ δικό μου άνθρωπο, του ήρθε μνμ με τον προγραμματισμό των ευπαθών ομάδων για Astra Zeneca.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Είπα εγώ το αντίθετο;.....ποιος σου είπε οτι φοβάμαι να κάνω το εμβόλιο;....Αυτό που λέει η Μάγδα λίγο παραπάνω δεν ισχύει και το ξέρω απο προσωπική εμπειρία. Μέχρι εδώ.

Το πρόβλημα με το Άστρα Ζένεκα είναι οτι η δεύτερη δόση είναι μετά απο 3 μήνες, οπότε για κάποιον που ανήκει στους προλετάριους και δεν του έχει βγάλει ακόμα τη δυνατότητα να κλείσει ραντεβού μέχρι και αυτή τη στιγμή, αλλά τον υποχρεώνει να κάνει αποκλειστικά μόνο αυτό το εμβόλιο, του γαμάει όλο το πρόγραμμα πατόκορφα, γιατί δεν μπορείς να αποκτήσεις την ανοσία που προσφέρει το εμβόλιο πριν απο τον Αύγουστο!..............

Και καλό καλοκαίρι στα τουριστάκια μας λοιπόν!....και απο Σεπτέμβριο έχει ο εκπληκτικός θεούλης και για εμάς....
Μπορεις να κλεισεις β δοση στους 2 μηνες. Εχει αλλαξει απο προχθες.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.154
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μπορεις να κλεισεις β δοση στους 2 μηνες. Εχει αλλαξει απο προχθες.
Ε και; Δεν αλλάζει κάτι για μένα. Δεν αποκτώ ανοσία μέχρι τον Ιούλιο που μπορώ να πάρω άδεια, ούτε έχω τη δυνατότητα να διαλέγω πότε θα κάνω τις διακοπές μου έτσι απλά!....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Ε και; Δεν αλλάζει κάτι για μένα. Δεν αποκτώ ανοσία μέχρι τον Ιούλιο που μπορώ να πάρω άδεια, ούτε έχω τη δυνατότητα να διαλέγω πότε θα κάνω τις διακοπές μου έτσι απλά!....
Αν το θεμα ειναι ανοσια, απο την α δοση θα εχεις πολυ ικανοποιητικη. Μετα τη β δοση ακομη καλυτερη. Ισως χρειαστε τεστ αν δεν προλαβεις το 15ημερο μετα τη β δοση. Μικρη θυσια για καλοκαιρι πανδημιας. Κλεισε.
Κι εγω εκλεισα Ιουλη Ιταλια με τη βεβαιοτητα πως το παιδι θα θελει τεστ πηγαινε ελα και την αβεβαιοτητα οτι τα κρουσματα θα εχουν πεσει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Εκανα εχθες το απονενοημενο να κλεισω ολα τα εισιτηρια για πηγαινε ελα Ιταλια Ιουλη , συνολικα 22 ευρω πηγαινε ελα/ατομο. Δυνατοτητα για 2 αλλαγες χωρις εξτρα κοστος και αποδεχομενη την πιθανοτητα να τα πεταξω. Οσο ενα βραδυ σε ενα μετριο εστιατοριο, για να ειμαστε ρεαλιστες.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.154
Likes
20.462
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αν το θεμα ειναι ανοσια, απο την α δοση θα εχεις πολυ ικανοποιητικη. Μετα τη β δοση ακομη καλυτερη. Ισως χρειαστε τεστ αν δεν προλαβεις το 15ημερο μετα τη β δοση. Μικρη θυσια για καλοκαιρι πανδημιας. Κλεισε.
Κι εγω εκλεισα Ιουλη Ιταλια με τη βεβαιοτητα πως το παιδι θα θελει τεστ πηγαινε ελα και την αβεβαιοτητα οτι τα κρουσματα θα εχουν πεσει.
Να πας και να περάσεις καλά! Όσο για τις θυσίες, έχω κάνει πάρα πολλές εδώ και ένα χρόνο για να θέλω να κάνω κι άλλες και να τυραννιέμαι ακόμα και για να κάνω ένα ταξίδι!......νισάφι!
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.275
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Εκανα εχθες το απονενοημενο να κλεισω ολα τα εισιτηρια για πηγαινε ελα Ιταλια Ιουλη , συνολικα 22 ευρω πηγαινε ελα/ατομο. Δυνατοτητα για 2 αλλαγες χωρις εξτρα κοστος και αποδεχομενη την πιθανοτητα να τα πεταξω. Οσο ενα βραδυ σε ενα μετριο εστιατοριο, για να ειμαστε ρεαλιστες.
Σε θαυμάζω πολυ. Εγώ μετά από 5 ακυρώσεις ταξιδιών, ξενέρωσα και δεν έχω όρεξη να ξανακανονίσω τίποτα αεροπορικώς. Αν ανοίξουν τα σύνορα, χωρίς τεστ, θα πάρω το αμάξι μου και όπου με βγάλει, φέτος το καλοκαίρι!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.002
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom