The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σήμερα μου τη βάρεσε ότι θέλω να πάω στην Ανταρκτική. Δύσκολος στόχος βέβαια...

Αυτό ήθελα να πω. Συνεχίστε ό,τι κάνατε.
Δεν ξέρω αν το έχεις δει, αλλά στο κανάλι National Geographic της cosmote TV υπάρχει σειρά με θέμα αποκλειστικά την Ανταρκτική .
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Δεν ξέρω αν το έχεις δει, αλλά στο κανάλι National Geographic της cosmote TV υπάρχει σειρά με θέμα αποκλειστικά την Ανταρκτική .
Δεν έχω Cosmote TV!

Αλλά δε θέλω να την μάθω απ' την τιβι, να πάω εκεί θέλω :icon_cheesygrin:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Πάντως, τελείως σοβαρά, πιστεύω αν ξεκινήσεις το crowdfunding, θα βρεις καλοθελητές. Δε θα ήταν ωραία ιδέα ένα santa travelstories όπου τα μέλη θα μπορούν να βάλουν ένα ποσό στον κουμπαρά του τραβελ και κάθε χρόνο, ένα μέλος να "σπάει" τον κουμπαρά για να πάει ένα ταξίδι-όνειρο σε δύσπροσιτους οικονομικά προορισμούς, με την προϋπόθεση ότι γυρνώντας θα μας γράψει εκτενή ιστορία; :icon_wink::icon_wink:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Πάντως, τελείως σοβαρά, πιστεύω αν ξεκινήσεις το crowdfunding, θα βρεις καλοθελητές. Δε θα ήταν ωραία ιδέα ένα santa travelstories όπου τα μέλη θα μπορούν να βάλουν ένα ποσό στον κουμπαρά του τραβελ και κάθε χρόνο, ένα μέλος να "σπάει" τον κουμπαρά για να πάει ένα ταξίδι-όνειρο σε δύσπροσιτους οικονομικά προορισμούς, με την προϋπόθεση ότι γυρνώντας θα μας γράψει εκτενή ιστορία; :icon_wink::icon_wink:
@Defkalion αφεντικοοοοο, τι λέει τούτη εδώ; Δεν ξέρω πώς, αλλά κάν' το πράξη, ωραίο ακούγεται :haha:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Πάντως, τελείως σοβαρά, πιστεύω αν ξεκινήσεις το crowdfunding, θα βρεις καλοθελητές. Δε θα ήταν ωραία ιδέα ένα santa travelstories όπου τα μέλη θα μπορούν να βάλουν ένα ποσό στον κουμπαρά του τραβελ και κάθε χρόνο, ένα μέλος να "σπάει" τον κουμπαρά για να πάει ένα ταξίδι-όνειρο σε δύσπροσιτους οικονομικά προορισμούς, με την προϋπόθεση ότι γυρνώντας θα μας γράψει εκτενή ιστορία; :icon_wink::icon_wink:
Θα ήταν τέλειο σαν ιδέα..Πολύ φοβάμαι όμως ότι θα υπήρχαν προβλήματα με εφορία..Και για το travelstories και για το μέλος που θα "έσπαγε" τον κουμπαρά..Μπορεί φυσικά να είναι και η ιδέα μου και να μην ισχύει αυτό.Ας μας πει κάποιος πιο ειδικός.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Θα ήταν τέλειο σαν ιδέα..Πολύ φοβάμαι όμως ότι θα υπήρχαν προβλήματα με εφορία..Και για το travelstories και για το μέλος που θα "έσπαγε" τον κουμπαρά..Μπορεί φυσικά να είναι και η ιδέα μου και να μην ισχύει αυτό.Ας μας πει κάποιος πιο ειδικός.
Δε γίνεται να βρούμε μια "τρύπα" ;;;; :icon_redface:
Είναι κανένας λογιστής εδώ μεσα; (ελπίζω να μην είναι κανένας εφοριακός)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Δε γίνεται να βρούμε μια "τρύπα" ;;;; :icon_redface:
Μπορεις. Παιρνεις στο χερι τα 4 ευρω, αγοραζεις κατι φτηνα, μετα το πουλας ακριβοτερα, με τα λεφτα αγοραζεις παλι κατι φτηνα, το πουλας ακριβοτερα, με τα λεφτα που εισεπραξες παιρνεις μια βαρκα, τη βυθιζεις, εισπραττεις τα λεφτα της ασφαλειας και αγοραζεις ενα τανκερ. Εχει ξαναγινει, πιανει.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.178
Likes
5.386
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Μπορεις. Παιρνεις στο χερι τα 4 ευρω, αγοραζεις κατι φτηνα, μετα το πουλας ακριβοτερα, με τα λεφτα αγοραζεις παλι κατι φτηνα, το πουλας ακριβοτερα, με τα λεφτα που εισεπραξες παιρνεις μια βαρκα, τη βυθιζεις, εισπραττεις τα λεφτα της ασφαλειας και αγοραζεις ενα τανκερ. Εχει ξαναγινει, πιανει.
Δεν ειπε να γινει πλουσια, ενα ταξιδι θελει να κανει ...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom