The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

vikara

Member
Μηνύματα
475
Likes
4.032
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
΄Οσοι πήγατε πρόσφατα στην Μάλτα μήπως είδατε να έχει ανοίξει goody's;Για άλλο λόγο ρωτάω και όχι να πάω για φαγητό.
Εμεις που πήγαμε τον Αύγουστο και τραφηκαμε αποκλειστικά σχεδόν με mac Donald's και burger king, goody's δεν είδαμε πουθενά!Αν υπήρχε δεν θα ξέφευγε από τις κεραίες των παιδιών μου, οπότε, όχι, είμαι σίγουρη πως δεν υπάρχει goody's στη Μάλτα!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Εμεις που πήγαμε τον Αύγουστο και τραφηκαμε αποκλειστικά σχεδόν με mac Donald's και burger king, goody's δεν είδαμε πουθενά!Αν υπήρχε δεν θα ξέφευγε από τις κεραίες των παιδιών μου, οπότε, όχι, είμαι σίγουρη πως δεν υπάρχει goody's στη Μάλτα!
Είχα βρει αυτό(του 2019) που έλεγε πως θα άνοιγε σύντομα.Είχε και την διεύθυνση.Πιθανόν να μην άνοιξε ποτέ όμως.

Popular international burger franchise to open its first outlet in Malta
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.041
Likes
41.048
D

Delmem37668

Guest
Είχα βρει αυτό(του 2019) που έλεγε πως θα άνοιγε σύντομα.Είχε και την διεύθυνση.Πιθανόν να μην άνοιξε ποτέ όμως.

Popular international burger franchise to open its first outlet in Malta
θα μπορούσες άνετα να το τσεκάρεις βάζοντας τη διεύθυνση που λες ότι έχουν βάλει στο στριτ βιου του γουγλη. και η Μάλτα θα πρέπει να είναι χαρτογραφημένη.
τα μικελ στο Λονδίνο υπάρχουν όμως τα είδα με τα μάτια μου.
 
Last edited by a moderator:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Υποψιαζομαι οτι ενα ποσοστο "εμβολιασμενων που νοσουν" ειναι με πλαστη βεβαιωση.
Μπραβο, πατριδα μου γλυκια, παλι πρωτοπορεις στην ανοησια.
Πλαστά πιστοποιητικά: Από την υποχρεωτικότητα στους 'μαϊμού εμβολιασμούς'
Εκπλήσσεται κανείς; Από αυτά που άκουγα στα αεροπλάνα πετώντας επί κορωνοϊού/λοκντάουν είμαι πεπεισμένος πως ήμασταν πρωταθλητές και στα φωτοσοπημένα αρνητικά PCR. Αναμενόμενα πράγματα στη χώρα της λαμογιάς, τώρα μιλούσα με ιδιοκτήτη γνωστών εσταιτορίων στο κέντρο της Αθήνας και μου έλεγε ότι τους δείχνουν άσχετα πιστοποιητικά εμβολιασμού (πχ άνδρας δείχνει πιστοποιητικό με γυναικείο όνομα).

Σπίτσλες:
Πανδημία: Γιατρός στο Μεσολόγγι πήρε δείγμα από ασθενή για να εκδώσει πλαστό πιστοποιητικό νόσησης σε συνάδελφό του
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.041
Likes
41.048
Εκπλήσσεται κανείς; Από αυτά που άκουγα στα αεροπλάνα πετώντας επί κορωνοϊού/λοκντάουν είμαι πεπεισμένος πως ήμασταν πρωταθλητές και στα φωτοσοπημένα αρνητικά PCR. Αναμενόμενα πράγματα στη χώρα της λαμογιάς, τώρα μιλούσα με ιδιοκτήτη γνωστών εσταιτορίων στο κέντρο της Αθήνας και μου έλεγε ότι τους δείχνουν άσχετα πιστοποιητικά εμβολιασμού (πχ άνδρας δείχνει πιστοποιητικό με γυναικείο όνομα).

Σπίτσλες:
Πανδημία: Γιατρός στο Μεσολόγγι πήρε δείγμα από ασθενή για να εκδώσει πλαστό πιστοποιητικό νόσησης σε συνάδελφό του
Δεν διαβασες για τον γαμο που πηγαν 25 ατομα με το ιδιο πιστοποιητικο?
 

poised

Member
Μηνύματα
877
Likes
6.516
Στη Ταιβάν έχουν κοινόχρηστες ομπρέλες στο μετρό. Την παίρνεις βγαίνοντας αν βρέχει και την επιστρέφεις όπου ξαναμπείς για μετρό. Μπορεί και το πεντάστερο να έχει ίδια πολιτική. Βέβαια δεν έχουν πολλούς έλληνες και στα δύο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.041
Likes
41.048
Στη Ταιβάν έχουν κοινόχρηστες ομπρέλες στο μετρό. Την παίρνεις βγαίνοντας αν βρέχει και την επιστρέφεις όπου ξαναμπείς για μετρό. Μπορεί και το πεντάστερο να έχει ίδια πολιτική. Βέβαια δεν έχουν πολλούς έλληνες και στα δύο.
Απο 4* και πανω σε ολη την Ευρωπη εχει δωρεαν ομπρελες στη ρεσεψιον. Εννοειται οτι μπορεις να την επιστρεψεις, να τη χασεις η να τη "χασεις". Αλλα οσο να ναι ειναι επικη σκηνη.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.780
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom