The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.162
επίσης και κάτι άλλο ,γιατί βλέπώ ότι η μελέτη είναι απο αμερική?
δεν ξέρω τι γίνεται με Αμερική
μίλησα πολύ συγκεκριμένα για μας εδώ
για τους δικούς μας ειδικούς τους επαναλαμβανόμενους που με μεγάλη ευκολία λένε σε όλους γενικά κάντε το εμβόλιο και μάλιστα και υποχρεωτικά,οι περισσοτεροι απ αυτούς τάσσοναι υπέρ της υποχρεωτικότητας
οπότε δεν μ αγγίζει καν το τι γίνεται στην αμερική,τι πληροφόρηση έχουν,τι εφαρμόζουν και τι όχι τι επιβάλλουν και τί όχι ,δεν γνωρίζω καν
αλλά και πάλι και απο μας μια τυχαιοποιημένη μελέτη δεν θα μου έλεγε απολύτως τίποτε ΠΡΙΝ την επίσημη κατάθεση στοιχείων ολοκληρωμένης μελετης απο την εταιρεία
Κοιτα επειδη το δικο μου DNA ειναι κατα 75 % προσφυγικο και καπως λιγοτερο και του γιου, δηλαδη οχι Ελλανιο σε καμια περιπτωση, και επειδη το εψαχνα για προσωπικους λογους, δεν με πειραζει που οι μελετες γινονται στην Αμερικη. Με καλυπτουν για να παρω αποφασεις.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Κοιτα επειδη το δικο μου DNA ειναι κατα 75 % προσφυγικο και καπου εκει και του γιου, δηλαδη οχι Ελλανιο, σε καμια περιπτωση, και επειδη το εψαχνα για προσωπικους λογους, δεν με πειραζει που οι μελετες γινονται στην Αμερικη. Με καλυπτουν για να παρω αποφασεις.
ναι σεβαστό,ο καθένας παίρνει τις αποφάσεις του
απλά παρέθεσα και μετέφερα τις πληροφορίες απο εταιρεία και ΕΜΑ που πολλοί αγνοούν,
τόσο απλά, δεν διαστρέβλωσα τίποτε απολύτως
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Με αφορμή τις συζητήσεις για τα εμβόλια κτλ ένα παλιό σχετικό θέμα που ήρθε ξανά στην επικαιρότητα λόγω της δίκης.

Ελίζαμπεθ Χολμς: Αρχίζει η δίκη της γυναίκας που έστησε τη μεγαλύτερη επιχειρηματική απάτη στις ΗΠΑ - newmoney

Είχε έμμεση συμμετοχή και ο γνωστός μας Ιωαννίδης.
πολύ πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία!!
πως είναι δυνατόν τόσα χρόνια να εξαπατά τον κόσμο?και κανένας να μην την ξεμπροστιάζει...
η δε γραμμή υποστήριξης των δικηγόρων της ...όλα τα λεφτά
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.018
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Με αφορμή τις συζητήσεις για τα εμβόλια κτλ ένα παλιό σχετικό θέμα που ήρθε ξανά στην επικαιρότητα λόγω της δίκης.

Ελίζαμπεθ Χολμς: Αρχίζει η δίκη της γυναίκας που έστησε τη μεγαλύτερη επιχειρηματική απάτη στις ΗΠΑ - newmoney

Είχε έμμεση συμμετοχή και ο γνωστός μας Ιωαννίδης.
Οντως πολυ ενδιαφερουσα ιστορια!
Να διευκρινισουμε βεβαια για οποιον δεν μπει στον κοπο να διαβασει το αρθρο πως ο Ιωαννιδης δεν ειναι αμεσα εμπλεκομενος στο σκανδαλο με αρνητικο τροπο μιας και στην αρχη πριν διαβασω το αρθρο, εγω αυτο (κακως} υπεθεσα. Ηταν ο ενας απο τους δυο που επιστημονες που αναφερει το αρθρο που αμφισβητησαν με δημοσιευσεις τους την τεχνολογια της Theranos!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οντως πολυ ενδιαφερουσα ιστορια!
Να διευκρινισουμε βεβαια για οποιον δεν μπει στον κοπο να διαβασει το αρθρο πως ο Ιωαννιδης δεν ειναι αμεσα εμπλεκομενος στο σκανδαλο με αρνητικο τροπο μιας και στην αρχη πριν διαβασω το αρθρο, εγω αυτο (κακως} υπεθεσα. Ηταν ο ενας απο τους δυο που επιστημονες που αναφερει το αρθρο που αμφισβητησαν με δημοσιευσεις τους την τεχνολογια της Theranos!
α μπράβο,πές το γιατί κι εγώ αρχικά έτσι νόμισα,,,σωστός!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.395
Likes
14.337
Οντως πολυ ενδιαφερουσα ιστορια!
Να διευκρινισουμε βεβαια για οποιον δεν μπει στον κοπο να διαβασει το αρθρο πως ο Ιωαννιδης δεν ειναι αμεσα εμπλεκομενος στο σκανδαλο με αρνητικο τροπο μιας και στην αρχη πριν διαβασω το αρθρο, εγω αυτο (κακως} υπεθεσα. Ηταν ο ενας απο τους δυο που επιστημονες που αναφερει το αρθρο που αμφισβητησαν με δημοσιευσεις τους την τεχνολογια της Theranos!
΄Εγραψα σύντομα έμμεση συμμετοχή.΄Επρεπε να διευκρινίσω ότι είχε συμμετοχή στην αποκάλυψη καί όχι ότι ήταν μέρος του σκανδάλου.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
πάντως αν όντως γυρισθεί και σε ταινία-σειρά θα έχει μεγάλη θεαματικότητα!!πως κατάφερε μιά κοπελίτσα να ξεγελάσει τους πάντες και να θησαυρίσει???
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.049
Likes
41.162
πολύ πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία!!
πως είναι δυνατόν τόσα χρόνια να εξαπατά τον κόσμο?και κανένας να μην την ξεμπροστιάζει...
Πολιτειακοι παραγοντες εχουν βραβευσει την Ελενα Αντωνιαδου, τη μεγαλυτερη απατεωνισσα των τελευταιων ετων. Και δεν επεστρεψε ποτε τα φραγκα απο τα βραβεια που πηρε με απατες.

Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν ρωταμε για σκοινι :p
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.542
Likes
8.537
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Πολιτειακοι παραγοντες εχουν βραβευσει την Ελενα Αντωνιαδου, τη μεγαλυτερη απατεωνισσα των τελευταιων ετων. Και δεν επεστρεψε ποτε τα φραγκα απο τα βραβεια που πηρε με απατες.

Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν ρωταμε για σκοινι :p

Είναι κι ένας βουλευτής που παριστάνει τον μετεωρολόγο.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Πολιτειακοι παραγοντες εχουν βραβευσει την Ελενα Αντωνιαδου, τη μεγαλυτερη απατεωνισσα των τελευταιων ετων. Και δεν επεστρεψε ποτε τα φραγκα απο τα βραβεια που πηρε με απατες.

Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν ρωταμε για σκοινι :p
ούτε που την ήξερα ούτε είχα ακούσει τίποτε
τώρα έψαξα τα σχετικά
μάλιστα....
απλά η άλλη η αμερικάνα ήταν πιό"δυνατή" παίκτρια -απατεώνισσα αφού έγινε δισεκατομυριούχα και θα γυρισθεί και ταινία για πάρτη της :haha:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.585
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολιτειακοι παραγοντες εχουν βραβευσει την Ελενα Αντωνιαδου, τη μεγαλυτερη απατεωνισσα των τελευταιων ετων. Και δεν επεστρεψε ποτε τα φραγκα απο τα βραβεια που πηρε με απατες.

Στο σπιτι του κρεμασμενου δεν ρωταμε για σκοινι :p
Μιλάμε για τη χώρα του Αρτέμη Σωρα, όλα τα υπόλοιπα περιττεύουν.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
549
Likes
4.018
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
΄Εγραψα σύντομα έμμεση συμμετοχή.΄Επρεπε να διευκρινίσω ότι είχε συμμετοχή στην αποκάλυψη καί όχι ότι ήταν μέρος του σκανδάλου.

Ναι οκ δεν σε κατηγορησα ειπα πως κακως το υπεθεσα και επειδη μπορει να το εκανε και αλλος γι' αυτο θεωρησα σημαντικο να το πω!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.139
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom