The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Από πότε είναι αυτό;
Πως το λέει το τραγούδι; καλύτερα ζητιάνος και φτωχός; Καμία σχέση!
Δεν ξερω, παντως προ ευρω σιγουρα οπως ειδες! 90ς αρχες 00ς σιγουρα! Ηταν και περηφανος παναθεμα τον!
 
Last edited:

Robert

Member
Μηνύματα
114
Likes
256
Χαζεύω αυτή την ώρα web cams από Ρώμη,Μιλάνο,Μαδρίτη και στους δρόμους γίνεται ψιλοπανικός.Στο Μιλάνο ειδικά που μας έλεγαν ότι χτυπήθηκε ανελέητα,αν δείτε αυτή την ώρα τη web cam μπροστά στον καθεδρικό ναό,γίνεται χαμός από κόσμο.Και η Θεσσαλονίκη έχει απαγόρευση κυκλοφορίας απ'τις 18.00.Όπως και για τις μάσκες,σε πολλές χώρες δεν είναι υποχρεωτικές σε εξωτερικούς χώρους.Τελικά υπάρχουν πουθενά αλλού τέτοια μέτρα όπως εδώ ή μας δουλεύουνε;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Έρχονται Απόκριες και πρέπει κάπως να μαντρωθούμε. Λογικό δεν είναι;
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Να γυρίζεις Ελλάδα μετά από 2 βδομάδες και να βλέπεις, εισβολή αστυνομικών σε πανεπιστήμια και απαγόρευση κυκλοφορίας μετά τις 6.

Τι ωραία ατμόσφαιρα. Τελικά αλλού ήταν η χρονοκάψουλα και όχι στη Γιουγκοσλαβία..
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Κράτα μας ενήμερους για το ΥΓ :) ΄Εχω συγγενή που έκλεισε για μέσα Μαρτίου και Ιούνιο και φοβάται πολύ..
Όλα καλά με το εμβόλιο.. Ενας ελαφρυς μυικός πόνος στο μπρατσο για μια δυο μέρες.. Δεν φύτρωσε τιποτε πάνω μου ακόμα.. Η γυναικα μου τιποτα ..ουτε πονο ούτε πυρετο ... Όλα καλά.. πάμε για την 2η δόση τον Μάιο.. Το μονο κακο ειναι ότι ενω ειναι λιγα τα ατομα καθυστερούν πάρα πολύ και δεν καταλαβαινω τον λόγο.. Συμπληρωνεις απλά ένα χαρτι που λες για τυχον ιστορικό αν έχεις μετα γίνεται το εμβόλιο και μετα περιμένεις κανενα τεταρτο μηπως τυχον και παρουσιάσεις κατι και φευγεις..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom