The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Κλεισε μια Μαλτα μολις παρεις ημ/νια β δοσης, ακου που σε λεω. Κι εκει ολοι εμβολιασμενοι θα ειναι, μια χαρα θα περασετε. Ακομη παιζουν προσφοραρες σε καλα ξενοδοχεια.
Αχαχα μας βλέπω να κάνουμε travelstories συνάντηση όλοι φετος στη Μάλτα! Λέω να πάω κ εγώ αν βέβαια το τολμήσω τελικά...αν κ έχω ξενερώσει στη σκέψη των περιορισμών..άσε που έχει προσφορά με λιγότερα μίλια εξαργύρωση
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Αχαχα μας βλέπω να κάνουμε travelstories συνάντηση όλοι φετος στη Μάλτα! Λέω να πάω κ εγώ αν βέβαια το τολμήσω τελικά...αν κ έχω ξενερώσει στη σκέψη των περιορισμών..άσε που έχει προσφορά με λιγότερα μίλια εξαργύρωση
Φουλ μιλια μου χρεωσε, αλλα χαλαλι.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Θεσπίζεται το ανεύθυνο και το ακαταδίωκτο για τους λοιμοξιολόγους της επιτροπής..

Ή αλλιώς "την βγάλαμε λάδι", τι ωραία αύρα δημοκρατίας.

Επταήμερη λειτουργία ως τα μεσάνυχτα για τα εμβολιαστικά κέντρα, θεσπίζεται το ανεύθυνο και ακαταδίωκτο για τους λοιμωξιολόγους
Να θεσπίσουμε και για τους πολιτικούς, να το κλείσουμε τελείως το μαγαζί...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Να θεσπίσουμε και για τους πολιτικούς, να το κλείσουμε τελείως το μαγαζί...
Μα αφορα και πολιτικους. Δεν διαβασες
? αυτή η τροπολογία δεν αφορά μόνο τους επιστήμονες που είναι μέλη των επιτροπών αλλά και τους γενικούς γραμματείς των υπουργείων και τα στελέχη που μετέχουν. Οι δυο απο τις 3 επιτροπες που εχουν ασυλια αποτελειται απο πολιτικους υπαλληλους.

Καλα κανουν, να σου πω. Η ψηφος του κοσμου ειναι σεβαστη, αυτο επελεξαν και αυτο τους αξιζει.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Πάντως η Κρήτη ΔΕΝ τους ψήφισε. Ούτε καν τα Χανιά.
Δεν βλεπω να διαμαρτυρεται και κανεις.
Η δημοκρατια, με τη λογοδοσια που τη συνοδευει, δεν ειναι αυτονοητη. Πρεπει να την προστατευουν οι πολιτες πρωτιστως, το λεει στο Συνταγμα. Δηλαδη πρεπει να την εκτιμουν και να την αξιζουν.
Δεν πειραζει, θα τα μαθουν the hard way. 10.000 νεκρους και συνεχιζουμε.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.631
Θεσπίζεται το ανεύθυνο και το ακαταδίωκτο για τους λοιμοξιολόγους της επιτροπής..

Ή αλλιώς "την βγάλαμε λάδι", τι ωραία αύρα δημοκρατίας.

Επταήμερη λειτουργία ως τα μεσάνυχτα για τα εμβολιαστικά κέντρα, θεσπίζεται το ανεύθυνο και ακαταδίωκτο για τους λοιμωξιολόγους
Αύξηση των εμβολιαστικών κέντρων για τον εμβολιασμό κατά της covid-19, με επταήμερη λειτουργία και παράταση του ωραρίου λειτουργίας τους έως τις 24:00, όπως επίσης και συμμετοχή στο πρόγραμμα εμβολιασμού και των ιδιωτικών κέντρων, προβλέπονται σε τροπολογία που κατατέθηκε στη Βουλή από το υπουργείο Υγείας.
Δηλαδή για να καταλάβω, έχει τόση πολύ προσέλευση κόσμου και ποσότητα εμβολίων και δεν
φτάνουν οι ώρες;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.932
Likes
40.774
Δηλαδή για να καταλάβω, έχει τόση πολύ προσέλευση κόσμου και ποσότητα εμβολίων και δεν
φτάνουν οι ώρες;
Αν κρινω απο τη σφαγη που γινοταν τη μερα που ανοιξε η πλατφορμα της κατηγοριας μου για ενα ραντεβου, ναι εχει προσελευση. Και τα απανωτα ανοιγματα απο 30 ετων δειχνουν οτι υπαρχει μεγαλη ποσοτητα εμβολιων. Εξαλλου τα νουμερα των εμβολιων εχουν δημοσιευθει, μπορεις να τα δεις.
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom