The Official OffTopic v7

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Εγώ κόλλησα τον ιό και παραλίγο να δω τους φοίνικες ανάποδα :oops:
Και τώρα ανάποδα τους βλέπω, αλλά από την αιώρα μου ξαπλωμένη :bounce:
Εμβόλιο σε λίγους μήνες και μετά ταξιδάκι!!
 

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Σχετική/άσχετη ερώτηση: Ξέρει μήπως κανείς αν/που είναι διαθέσιμο το μονοδοσικό εμβόλιο στην Αθήνα;
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Θα μπεις στο emvolio.gov.gr και θα προχωρήσεις την διαδικασία για να κλείσεις ραντεβού.Οταν σου βγάζει που να το κάνεις κοντά σου θα διαλέξεις 1η δόση και θα προχωρήσεις.Αν σου βγάλει και δεύτερη δόση θα πας πίσω και θα διαλέξεις άλλη τοποθεσία μέχρι εκεί που διαλέξεις να μην έχει η διαδικασία δεύτερη δόση
 

Alpha14

Member
Μηνύματα
119
Likes
203
Θα μπεις στο emvolio.gov.gr και θα προχωρήσεις την διαδικασία για να κλείσεις ραντεβού.Οταν σου βγάζει που να το κάνεις κοντά σου θα διαλέξεις 1η δόση και θα προχωρήσεις.Αν σου βγάλει και δεύτερη δόση θα πας πίσω και θα διαλέξεις άλλη τοποθεσία μέχρι εκεί που διαλέξεις να μην έχει η διαδικασία δεύτερη δόση
Αυτό προσπαθώ να κάνω αλλά κολλάει συνεχώς (χωρίς υπερβολή) το σύστημα, και είπα μήπως γνωρίζει κανείς για να με διευκολύνει. :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
Σχετική/άσχετη ερώτηση: Ξέρει μήπως κανείς αν/που είναι διαθέσιμο το μονοδοσικό εμβόλιο στην Αθήνα;
(αν η ερώτηση κολλάει πιο πολύ στοofftopic, ευχαρίστως να το γράψω εκεί αντί για εδώ).
Την περασμένη εβδομάδα γνωστοί μου το έκαναν στο νοσοκομείο Ελπίς.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Σχετική/άσχετη ερώτηση: Ξέρει μήπως κανείς αν/που είναι διαθέσιμο το μονοδοσικό εμβόλιο στην Αθήνα;
Βάζεις ταχυδρομικό κώδικα Κάρυστο Ευβοίας, και δίνεις στον εαυτό σου ένα χαλαρωτικό μονοήμερο στο Μαρμάρι και στη Κάρυστο, 1 ώρα με το φέρι από Ραφήνα για Μαρμάρι.
 

tsampi90

Member
Μηνύματα
331
Likes
1.748
Και εγώ εκανα το pfizer το Σάββατο. Μοναδικη παρενέργεια που είχα ήταν έντονος πόνος στο μπράτσο. Δεν μπορούσα να σηκώσω το χέρι μου πάνω από ένα σημείο. Αυτό μόνο! Οδεύουμε στην 2η δόση αρχές Ιουλίου ,με την ευχή να μπορέσουμε να κάνουμε επιτέλους ένα ταξίδι μετά τη σεζόν!
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Aπο ότι κατάλαβα αυτό είναι σαν το dettol spray που κυκλοφορεί στη χώρα μας.Ξερει καποιος που μπορώ να το βρω στην Ιταλία;Σε φαρμακείο ή super market?
citrosil-home-protection-spray-multisuperfici-disinfettante-lavanda-300-ml.jpg
norica_plus_disinfetta_oggetti.jpg
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.674
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom