ΗΠΑ Time in LA

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Λοιπον Τζειμς που λεμε και στο χωριο μου...
Κλεισαμε τα παντα, παμε για την 1η ενοτητα που λεει
ΤΙ να δουμε στο ΛΑ και ΠΟΥ να παμε σε 6 μερες
Αν εχετε και καποιο σαιτ ωστε να κλεισουμε απο τωρα αυτα που θα μας προτινετε, ακομα καλυτερα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.494
Likes
29.091
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λοιπον Τζειμς που λεμε και στο χωριο μου...
Κλεισαμε τα παντα, παμε για την 1η ενοτητα που λεει
ΤΙ να δουμε στο ΛΑ και ΠΟΥ να παμε σε 6 μερες
Αν εχετε και καποιο σαιτ ωστε να κλεισουμε απο τωρα αυτα που θα μας προτινετε, ακομα καλυτερα
6 μέρες στο LA? Μήπως το παρακάνετε? Γύρω γύρω έχει φοβερά μέρη, δεν πάτε καλύτερα κι αλλού?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Συμφωνώ με τον από πάνω. Εγώ 2 μέρες έκατσα και ακόμα κι'αυτές τις μετάνιωσα.

Μια ιδέα για ημερήσια εκδρομή είναι η Santa Barbara που είναι πανέμορφη.
 

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Oχι ρε σεις, δεν με καταλαβατε, αυτα τα λεγαμε και στο αλλο τοπικ
Οταν λεω ΛΑ εννοω "εκει γυρω", δεν εννοω στο ιδιο το la

1. Ημερησια Σαντα Μπαρμπαρα να δω τον Κρουζ Καστιγιο και την Ιντεν Καπγουελ

αλλο? Αν χαραμισω μια διανυκτερευση και κλεισω επι τοπου για 1 διανυκτερευση Σαν Φρανσισκο λεει?Γιατι μουπατε οτι ειναι 6-7 ωρες με το αμαξι και θεωρητικα λεει μονο αν το βραδυ το περασεις εκει

Αλλα?Σαν Ντιεγκο?Σαντα Μονικα?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
san diego-santa monica-santa barabra όλα σούπερ γενικώς ότι αρχίζει από san... μη τα αφήσεις:D san fransisco μαγεία..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.494
Likes
29.091
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Oχι ρε σεις, δεν με καταλαβατε, αυτα τα λεγαμε και στο αλλο τοπικ
Οταν λεω ΛΑ εννοω "εκει γυρω", δεν εννοω στο ιδιο το la

1. Ημερησια Σαντα Μπαρμπαρα να δω τον Κρουζ Καστιγιο και την Ιντεν Καπγουελ

αλλο? Αν χαραμισω μια διανυκτερευση και κλεισω επι τοπου για 1 διανυκτερευση Σαν Φρανσισκο λεει?Γιατι μουπατε οτι ειναι 6-7 ωρες με το αμαξι και θεωρητικα λεει μονο αν το βραδυ το περασεις εκει

Αλλα?Σαν Ντιεγκο?Σαντα Μονικα?
Τι, δεν έχεις υπολογίσει καθαρό χρόνο San Francisco????? !!!! Μείνε μισή μερα στο LA, και φύγε για San Francisco, και πέρνα όλες τις υπόλοιπες μέρες εκεί. Το San Francisco και όμορφο είναι, και έχει "πράμα" να σε καλύψει για 4-5 μέρες τουλάχιστον.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Επίσης το San Diego είναι μια πανέμορφη πόλη. Εγώ το μετάνιωσα που πήγα μόνο για 2 μέρες. Αν δε βαριέσαι να οδηγείς και προς τα κάτω, μην το χάσεις με τίποτα.
 

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
To θεμα ειναι
1. Εχουμε ηδη πληρωσει για 6 βραδια ΛΑ
2. Μιλησαμε με 2 κατοικους μονιμους. Ολοι μας ειπανε "Σαν Φρνασισκο, μπλα μπλα μπλα Σαν Ντιεγκο μπλα μπλα" αλλα η αληθεια ειναι οτι οταν τους ειπαμε οτι παμε πρωτη φορα Αμερικη μας ειπανε, ενταξει, τοτε πηγαιντε ΛΑ και καντε εκδρομες

Τεσπα, μην το συζηταμε, εχουμε πληρωσει 6 διανυκτερευσεις ΛΑ, θα μεινουμε κυριως ΛΑ. Εχουμε τιποτα σε ΛΑ εκδρομες λοιπον?

1. Σαν Φρανσισκο με 1 διανυκτερευση
2. Σαντα Μπαρμπαρα μονοημερη
3. Σαν Ντιεγκο. Μονοημερη γινεται?Αν οχι παμε σε κατι αλλο
 

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Μαγκες καμια ατραξιον ρε σεις το ΛΑ δεν εχει?Τοσο χαλια ειναι?
Γιουνιβερσαλ, Ντισνευλαντ δεν λενε τιποτα?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπαρμπούτσαλα. Universal αξίζει να τη δεις αλλά το μόνο που εμένα πραγματικά με εντυπωσίασε ήταν το studio tours, τα τρενάκια κλπ που έχει μέσα είναι αδιάφορα, του λεπτού εντελώς. Μόνο το jurrasic park είχε λίγο χαβαλέ :)

Disney έχω πάει εκατό φορές στη Γαλλία οπότε δεν πήγα ΛΑ. Μόνο κάτι τσάρκες στο beverly hills έκανα, rodeo drive και δε συμμαζεύεται. Ας πούμε ότι τρώγεται.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μήτσο ούτε θυμάμαι ρε συ. Γιουνιβέρσαλ τα ψώνισα από το site τους για να μην κάθομαι στις ουρές το πρωί, αλλά τελικά τη μέρα που πήγα εγώ ήταν άδειο. Αφού μπορείς όμως να τα ψωνίσεις online, τσίμπα τα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.238
Μηνύματα
884.563
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom