Ιταλία To quartetto μας στη Ρώμη!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
μπραβο μανελακι!πολύ ωραία το πας!!
χαίρομαι που σας άρεσε το μαγαζί!τα ίδια ακριβώς πιάτα ζυμαρικών ειχαμε τιμήσει και εμείς, αν και είχαμε πάρει και πιάτα κρεατικών που ηταν επίσης πολύ γευστικά!

βροχή βλέπω στις φωτός!!δεν σας χάλασε το πρόγραμμα όμως ε?
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
μπραβο μανελακι!πολύ ωραία το πας!!
χαίρομαι που σας άρεσε το μαγαζί!τα ίδια ακριβώς πιάτα ζυμαρικών ειχαμε τιμήσει και εμείς, αν και είχαμε πάρει και πιάτα κρεατικών που ηταν επίσης πολύ γευστικά!

βροχή βλέπω στις φωτός!!δεν σας χάλασε το πρόγραμμα όμως ε?
Ειχαμε ηδη σκασει με τις μαρακοναδες, κατι μπρουσκιετες και σαλατα. Δε δοκιμασαμε κατι αλλο.
Μονο αυτη η μερα ηταν βροχερη με μερικες ψιχαλες ομως, ολες οι υπολοιπες ηταν χαρα θεου :xmas_cheesygrin:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πολυ ομορφη η Ρωμη αλλα το Λονδινο ειναι ΑΛΛΙΩΣ :xmas_mrgreen:
Σοβαρη και τυπικη; Why? :xmas_cool:
Εννοω οτι με το πρωτο σου κομματι ..μου εβγαλε οτι δεν ειχε ξεπεραστει το Λονδινο.
Δεν ακουσα διθυραμβους ..ησουν λιτη..σοβαρη ..αυτο εννοω..δεν διεκρινα ενθουσιασμο.
Και μετα μου το επιβεβαιωσες κ συ.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Εννοω οτι με το πρωτο σου κομματι ..μου εβγαλε οτι δεν ειχε ξεπεραστει το Λονδινο.
Δεν ακουσα διθυραμβους ..ησουν λιτη..σοβαρη ..αυτο εννοω..δεν διεκρινα ενθουσιασμο.
Και μετα μου το επιβεβαιωσες κ συ.
Ναι ειναι αληθεια. Ημουν ενθουσιασμενη αλλα στο Λονδινο ημουν αλλιως :xmas_mrgreen: Εκει ειναι διαφορετικα κι ηταν και το πρωτο ταξιδι.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
περιμενουμε τη συνεχεια..
νομιζω πρεπει να ειναι η πρωτη ιστορια για το 2012?

παντως επειδη κι εγω ειμαι ο διοργανωτης των ταξιδιων στην παρεα μου δεν αγχωνομαι καθολου..εγω ψαχνω,εγω κλεινω εγω εχω ολες τις πληροφοριες..ε δεν θα μου την μπουν κι ολας..με ακολουθουν και δεν τολμουν να πουν τιποτα..δημοκρατικα πραγματα:xmas_mrgreen:
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
περιμενουμε τη συνεχεια..
νομιζω πρεπει να ειναι η πρωτη ιστορια για το 2012?

παντως επειδη κι εγω ειμαι ο διοργανωτης των ταξιδιων στην παρεα μου δεν αγχωνομαι καθολου..εγω ψαχνω,εγω κλεινω εγω εχω ολες τις πληροφοριες..ε δεν θα μου την μπουν κι ολας..με ακολουθουν και δεν τολμουν να πουν τιποτα..δημοκρατικα πραγματα:xmas_mrgreen:
Εκανα ποδαρικο δηλαδη; :xmas_cheesygrin:

Καλα κανεις που εισαι ετσι και μπραβο. Βλακεια μου ειναι που αγχωνομαι, το ξερω. Οσο για το αν θα στα ψαλλουν, δυστυχως ποτε δε ξερεις!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Εκανα ποδαρικο δηλαδη; :xmas_cheesygrin:

Καλα κανεις που εισαι ετσι και μπραβο. Βλακεια μου ειναι που αγχωνομαι, το ξερω. Οσο για το αν θα στα ψαλλουν, δυστυχως ποτε δε ξερεις!
ναι βρε εννοειται..δεν ειπα τους κανω οτι θελω αλλα ξερουν τι ειμαι και ειναι και βολικοι..φυσικα και ειχαμε τις κοντρες μας αλλα μεχρι εκει..

σκεψου βαδιζουν σε μια πολη στα σιγουρα επειδη εκανα ερευνα..οπως κι εσυ..και την γκρινια την σιχαινομαι στα ταξιδια..

γιαυτο μην αγχωνεσαι ειδικα αν εισαι με τους κολλητους σου..το μεγαλυτερο προβλημα που δεν αντεχουν οι περισσοτεροι ειναι το περπατημα..εκει θελει εναν συμβιβασμο..
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
γιαυτο μην αγχωνεσαι ειδικα αν εισαι με τους κολλητους σου..το μεγαλυτερο προβλημα που δεν αντεχουν οι περισσοτεροι ειναι το περπατημα..εκει θελει εναν συμβιβασμο..
Ναι αυτο το παλεψαμε. Τις ωρες που δεν αντεχαν αλλο κι ηθελαν να κατσουν στο δωματιο εφευγα μονη μου :xmas_cheesygrin:
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ναι αυτο το παλεψαμε. Τις ωρες που δεν αντεχαν αλλο κι ηθελαν να κατσουν στο δωματιο εφευγα μονη μου :xmas_cheesygrin:
ετσι μπραβο..αυτο θα εκανα κι εγω..

θα υπαρχει συνεχεια της ιστοριας ετσι??
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Άψογο το manelaki! :clap:Μήπως αναλαμβάνεις υπεργολαβικά και την οργάνωση ταξιδιών εκτός Ευρώπης?:lol:

Να ρωτήσω και κάτι πρακτικό: πόσο σας πήγε το διαμερισματάκι και πόσο καιρό πριν το κλείσατε? Μπήκα στο σάιτ που μας δίνεις και δοκίμασα να παίξω με διάφορες ημερομηνίες αλλά βγαίνει συνέχεια ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.367
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom